Prejsť na domovskú stránku
EUIPO
Chráňte svoje ochranné známky a dizajny v Európskej únii.

Chráňte svoje duševné vlastníctvo v Európskej únii

Menu

Správy

jún 10, 2020 Duševné vlastníctvo pre podniky

Hľadajú sa poskytovatelia dobrovoľných služieb v oblasti DV


poskytovatelia dobrovoľných služieb obrázok na stránke správ

 

Kríza COVID-19 mala závažný vplyv na malé a stredné podniky (MSP) v Európskej únii, pričom hrozí hromadné rušenie pracovných miest a zatváranie podnikov.

Úrad EUIPO chce MSP pomôcť a pomôcť im môžete aj vy.

Centrum úradu EUIPO pre dobrovoľné služby v kontexte COVID-19 ponúka službu prispôsobenú potrebám MSP s cieľom spárovať ich s poskytovateľmi bezplatného právneho zastupovania a poradenstva v oblasti duševného vlastníctva v rámci celej EÚ počas tohto bezprecedentného obdobia.

Služba sa zameriava na potreby malých podnikov a zabezpečuje, aby sa im poskytlo právne poradenstvo súvisiace s DV, ktoré potrebujú na ochranu a maximalizáciu svojich práv, a riadne profesionálne zastúpenie pri ochrane týchto práv v prípade napadnutia. Podniky budú môcť získať praktické usmernenia o tom, ako riešiť právne záležitosti týkajúce sa duševného vlastníctva, čo im pomôže sústrediť sa na prekonanie konkurenčných a hospodárskych výziev spôsobených pandémiou.

Chcete sa zúčastniť na tomto novom dobrodružstve? Pozrite si výzvu na vyjadrenie záujmu a formulár prihlášky


 
Na zlepšenie technického fungovania nášho webového sídla a služieb pre používateľov používame súbory cookies. Používame aj systém analytics. Ďalšie informácie