Prejsť na domovskú stránku
EUIPO
Chráňte svoje ochranné známky a dizajny v Európskej únii.

Chráňte svoje duševné vlastníctvo v Európskej únii

Menu

Ako môžem upraviť a vytlačiť náhľad v eSearch plus?

eSearch plus je vstupnou bránou k našim databázam ochranných známok, dizajnov, majiteľov, zástupcov a bulletinov. Po prihlásení máte prístup nielen k základným informáciám, ako je druh ochrannej známky alebo dátum zverejnenia, ale aj k rozšíreným funkciám, ako sú upozornenia alebo možnosť prevzatia korešpondencie v súvislosti s konkrétnym súborom.

V databáze eSearch plus môžete hľadať aj obrazové ochranné známky, ak použijete obrazové vyhľadávanie ako parameter. Ak chcete zistiť, či existujú podobne vyzerajúce ochranné známky, stačí myšou presunúť obrázok do vyhľadávacieho poľa.

Výsledky vyhľadávania môžete upraviť a vytlačiť podľa svojich potrieb.

Prístup do databázy eSearch sa nachádza v pravom hornom rohu na webovej stránke úradu alebo vo vyhľadávacom poli:

Snímka obrazovky s možnosťami vyhľadávania ochranných známok a dizajnov

Vo výsledkoch vyhľadávania kliknite na názov súboru alebo na odkaz + info.

Podrobné zobrazenie súboru

Štandardne sa v databáze eSearch zobrazujú všetky informácie o danom súbore rozlíšené podľa jednotlivých častí. Poradie, v akom sa informácie zobrazujú, je možné meniť kliknutím pravým tlačidlom na sivé pole v názve danej časti. Objaví sa symbol štvoršípky Ikona Posunúť, a potom môžete presunúť zvolenú časť na želané miesto. Toto poradie sa zachová aj pre tlač súboru.

Myšou môžete presunúť zvolenú časť na želané miesto

V eSearch plus je možné zobraziť alebo skryť aj obsah časti kliknutím na modré šípky Ikony šípky na zobrazenie alebo skrytie jednotlivých častí vpravo od názvov častí.
Dvojité šípky v hornej časti súboru slúžia na zobrazenie alebo skrytie obsahu Ikona dvojitej šípky na zobrazenie alebo skrytie obsahu

Vytlačí sa iba zobrazený obsah.

Náhľad so skrytým obsahom

* Náhľad so skrytým obsahom

Náhľad so zobrazeným obsahom

* Náhľad so zobrazeným obsahomPotom ako si vyberiete a usporiadate želané informácie, stačí kliknúť na Tlač v pravom hornom rohu obrazovky.

Tlačidlo Tlač

Viac častých otázok o iných aspektoch internetových stránok nájdete v Asistenčnom centre.

Posledná aktualizácia stránky 24-02-2018
Na zlepšenie technického fungovania nášho webového sídla a služieb pre používateľov používame súbory cookies. Používame aj systém analytics. Ďalšie informácie