Prejsť na domovskú stránku
EUIPO
Chráňte svoje ochranné známky a dizajny v Európskej únii.

Chráňte svoje duševné vlastníctvo v Európskej únii

Menu

Ako môžem vytvoriť nový účet v User Area?

Prihlásením do User Area získavate prístup ku komplexnejšiemu portálu, kde môžete sledovať svoje ochranné známky a dizajny, prihlásiť sa na odber noviniek, nastaviť upozornenia alebo vytvárať podprofily.

Nový používateľský účet môžete jednoducho vytvoriť kliknutím na voľbu Registrácia, ktorá sa nachádza v pravom hornom rohu obrazovky.

Snímka obrazovky záhlavia s voľbou na registráciu

Prvá otázka pri vytváraní používateľského účtu je, či ste už na Úrade Európskej únie pre duševné vlastníctvo (EUIPO) podávali prihlášky (prihlášku ochrannej známky, dizajnu alebo námietku). Ak ste v minulosti už využili naše služby, váš používateľský účet už existuje v databáze používateľov a má priradené identifikačné číslo používateľa. Snímka obrazovky s prvou otázkou pri vytváraní používateľského účtu
 

Ak už máte na úrade identifikačné číslo používateľa (kliknite pri prvej otázke na ÁNO), zadajte svoje meno a identifikačné číslo, aby ste sa našli v databáze. Po označení môžete pokračovať a budete vyzvaní, aby ste uviedli používateľské meno pre on-line účet. Heslo vám bude zaslané e-mailom alebo faxom/poštou podľa toho, ktorú možnosť si vyberiete. Účet sa aktivuje až po zadaní hesla.

Snímka obrazovky po kliknutí na odpoveď ÁNO na prvú otázku

Ak ste nový používateľ, (kliknite pri prvej otázke na NIE), budete požiadaní, aby ste zadali používateľské meno a e-mail (ktorý sa použije na poslanie aktivačného prepojenia) a vybrané osobné údaje. Účet sa aktivuje až po zadaní hesla pomocou aktivačného prepojenia zaslaného e-mailom na konci procesu.

Snímka obrazovky po kliknutí na odpoveď NIE na prvú otázku

Viac informácií o registrácii a prihlásení nájdete v príslušnej časti Asistenčného strediska.

Posledná aktualizácia stránky 24-02-2018
Na zlepšenie technického fungovania nášho webového sídla a služieb pre používateľov používame súbory cookies. Používame aj systém analytics. Ďalšie informácie