Przejdź do strony głównej
EUIPO
Zapewnij ochronę swoim znakom towarowym i wzorom w Unii Europejskiej.

Obejmij swoją własność intelektualną ochroną w Unii Europejskiej

Menu

Wiadomości

czerwiec 10, 2020 Własność intelektualna dla firm

Poszukujemy podmiotów świadczących usługi pro bono w zakresie własności intelektualnej


strona zawierająca obrazki wiadomości o podmiotach świadczących usługi pro bono

 

Kryzys związany z COVID-19 wywarł znaczący wpływ na małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) w Unii Europejskiej, stwarzając zagrożenie masowymi zwolnieniami z pracy i likwidacją przedsiębiorstw.

W EUIPO chcemy pomóc MŚP – Ty też możesz się przyłączyć!

Centrum EUIPO COVID-19 oferuje usługi pro bono dostosowane do potrzeb MŚP, obejmujące reprezentację prawną i doradztwo prawne w zakresie własności intelektualnej w całej UE w tym niespotykanym dotąd czasie.

Usługa ta dotyczy w szczególności potrzeb małych przedsiębiorstw, zapewniając im doradztwo prawne w zakresie praw własności intelektualnej, którego potrzebują, aby chronić i wzmacniać swoje prawa, oraz profesjonalną reprezentację prawną w celu obrony tych praw w przypadku ich naruszenia. Przedsiębiorstwa będą mogły uzyskać praktyczne wskazówki dotyczące sposobu prowadzenia spraw prawnych związanych z ochroną własności intelektualnej, co pomoże im ponownie skupić się na przezwyciężeniu wyzwań związanych z konkurencją i sytuacją gospodarczą spowodowanych pandemią.

Chcesz przeżyć nową przygodę? Zobacz Zaproszenie do wyrażenia zainteresowania oraz Formularz zgłoszeniowy


 
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu wsparcia funkcji technicznych i zwiększenia wygody użytkowników. Korzystamy również z analityki internetowej. Kliknij, aby uzyskać więcej informacji