Przejdź do strony głównej
EUIPO
Zapewnij ochronę swoim znakom towarowym i wzorom w Unii Europejskiej.

Obejmij swoją własność intelektualną ochroną w Unii Europejskiej

Menu

podkładki pod myszy
Wnioski zawierające kilka terminów cechuje wysokie ryzyko wystąpienia błędów w zakresie klasyfikacji
Jak sprawić, żeby zadanie było łatwiejsze i bezpieczniejsze? Stwórz swój własny wykaz towarów i usług przed rozpoczęciem składania wniosku, korzystając z wstępnie zatwierdzonych przez nas terminów.

 

 

Dokonaj zgłoszenia teraz

Znak towarowy Unii Europejskiej (ZTUE) zapewnia uzyskanie wyłącznych praw we wszystkich obecnych i przyszłych państwach członkowskich Unii Europejskiej w drodze jednej rejestracji dokonywanej online. Zachowuje on ważność przez 10 lat i można go przedłużać bezterminowo, każdorazowo o 10 lat. Przed dokonaniem zgłoszenia nie zapomnij zapoznać się z naszą listą kontrolną, aby proces dokonywania zgłoszenia przebiegł bezproblemowo.

Więcej informacji o opłatach.

 

Dokonaj zgłoszenia znaku towarowego Unii Europejskiej w pięciu krokach

Możliwość skorzystania z trybu Fast Track przy rejestracji znaku towarowego

Logo zgłoszenia w trybie Fast Track
 
 
  • Przygotowanie i wysłanie zgłoszenia zajmuje 10 minut.
  • Pomożemy Ci krok po kroku w wypełnieniu zgłoszenia.
  • Możesz zapisać swoje zgłoszenie na dowolnym etapie procesu.
  • Uzyskaj publikację zgłoszenia w czasie o przynajmniej połowę krótszym niż w przypadku zgłoszeń w trybie zwykłym. Dowiedz się więcej o trybie Fast Track.

 

Formularz zaawansowany

Jeśli musisz dokonać bardziej skomplikowanego zgłoszenia, zalecamy skorzystanie z tego formularza. Dowiedz się, w jaki sposób dokonać zgłoszenia w trybie Fast Track za pomocą formularza zaawansowanego.

 
Musisz skorzystać z tego formularza, jeżeli chcesz przedłożyć własny wykaz towarów i usług, zgłosić znak wspólny, zgłosić zastrzeżenie dotyczące przekształcenia międzynarodowego znaku towarowego lub dostarczyć wielojęzyczne elementy znaku w dwóch językach zgłoszenia.

Pamiętaj, że możesz sprawdzić, czy terminy z Twojego wykazu towarów i usług są zakwalifikowane do procedury w trybie Fast Track, korzystając z naszego Kreatora wykazu towarów i usług.
Ostatnia aktualizacja strony 13-02-2019
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu wsparcia funkcji technicznych i zwiększenia wygody użytkowników. Korzystamy również z analityki internetowej. Kliknij, aby uzyskać więcej informacji