Przejdź do strony głównej
EUIPO
Zapewnij ochronę swoim znakom towarowym i wzorom w Unii Europejskiej.

Obejmij swoją własność intelektualną ochroną w Unii Europejskiej

Menu

Jak mogę utworzyć nowe konto w User Area?

Po zarejestrowaniu się w User Area (obszarze użytkownika) uzyskuje się dostęp do zaawansowanego pulpitu nawigacyjnego, z którego można monitorować swoje znaki towarowe i wzory, subskrybować nasze kanały informacyjne, konfigurować powiadomienia o nadchodzących zgłoszeniach lub tworzyć podprofile.

Nowe konto użytkownika można z łatwością utworzyć poprzez kliknięcie opcji „Zarejestruj się" w prawym górnym rogu ekranu.

Zrzut ekranu pokazujący nagłówek, w którym można znaleźć opcję rejestracji

Kiedy zakłada się konto, należy w pierwszej kolejności zadać sobie pytanie, czy wcześniej dokonało się zgłoszenia w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) (zgłoszenie znaku towarowego, wzoru lub sprzeciwu) – jeśli w przeszłości dokonało się już zgłoszenia w celu skorzystania z naszych usług, użytkownik znajduje się już w naszej bazie danych użytkowników i ma już przypisany numer identyfikacyjny. Zrzut ekranu pokazujący pierwsze pytanie, które należy sobie zadać, tworząc konto użytkownika
 

Jeśli masz już numer identyfikacyjny użytkownika w Urzędzie (kliknij wówczas TAK jako odpowiedź na pierwsze pytanie), wprowadź swoje nazwisko i numer identyfikacyjny w celu zlokalizowania się w bazie danych. Po wybraniu właściwego numeru możesz kontynuować; zostaniesz poproszony o podanie nazwy użytkownika dla konta internetowego. Hasło zostanie wysłane do ciebie pocztą elektroniczną lub faksem/tradycyjną pocztą, zależnie od wybranej opcji. Konto zostanie aktywowane dopiero po wprowadzeniu hasła.

Zrzut ekranu pokazujący wybór odpowiedzi 'tak' na pierwsze pytanie

Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem (kliknij odpowiedź NIE na pierwsze pytanie), zostaniesz poproszony o podanie nazwy użytkownika i adresu e-mail (na który zostanie przesłane łącze aktywacyjne), a także pewnych danych osobowych. Konto zostanie aktywowane dopiero po wprowadzeniu hasła za pomocą łącza aktywacyjnego wysłanego pocztą elektroniczną na zakończenie procesu.

Zrzut ekranu pokazujący wybór odpowiedzi 'nie' na pierwsze pytanie

Aby uzyskać więcej informacji o rejestracji prosimy o zapoznanie się z odpowiednią sekcją centrum pomocy

Ostatnia aktualizacja strony 24-02-2018
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu wsparcia funkcji technicznych i zwiększenia wygody użytkowników. Korzystamy również z analityki internetowej. Kliknij, aby uzyskać więcej informacji