Przejdź do strony głównej
EUIPO
Zapewnij ochronę swoim znakom towarowym i wzorom w Unii Europejskiej.

Obejmij swoją własność intelektualną ochroną w Unii Europejskiej

Menu

Jak mogę dodawać zakładki do swojego obszaru użytkownika (User Area)?

Obszar użytkownika (User Area) pozwala dodawać skróty do ulubionych stron internetowych prosto z pulpitu. Widżet „szybkie linki" umożliwi dodanie jakiejkolwiek strony na naszym portalu do zakładek.

Widżet 'szybkie linki'

Najpierw musisz dodać widżet szybkich linków do swojego pulpitu. Widżety są małymi okienkami, które możesz umieścić na swoim pulpicie, aby uzyskać stały dostęp do poszczególnych stron internetowych. Na dole pulpitu znajduje się rozwijane menu z poleceniem „dodaj widżety".

Kliknij opcję „szybkie linki".

Dodaj widżet szybkich linków

Teraz możesz poruszać się po stronie i dodawać linki do swojego widżeta. Przejdź do którejkolwiek strony na naszej stronie i kliknij ikonę „Dodaj do szybkich linków" Ikona 'Dodaj do szybkich linków' znajdującą się po prawej stronie na twoim ekranie.

Opcja 'Dodaj do szybkich linków' na stronie z płatnościami i opłatami na portalu EUIPO.

Pojawi się wyskakujące okno, po czym należy kliknąć przycisk opcji z szybkimi linkami, a następnie kliknąć „potwierdź".

Wyskakujące okno szybkich linków

Jeśli następnie przejdziesz do swojego obszaru użytkownika (User Area), zobaczysz, że link został dodany do twojego widżeta.

Widżet 'szybkie linki'

Istnieje również możliwość dodania widżeta szybkich linków z opcji „dodaj do szybkich linków" znajdującej się na dole menu nawigacji po prawej stronie każdej strony portalu. Po prostu kliknij na moduł „Dodaj nowe szybkie linki".

Wyskakujące okno szybkich linków

Co mogę jeszcze zrobić?

Możesz utworzyć tyle widżetów szybkich linków, ile chcesz. W celu usunięcia widżeta, wystarczy jedynie kliknąć na przycisk z krzyżykiem Usuń przycisk widżeta . W celu zmiany nazwy widżeta, należy kliknąć ikonę „Edytuj" Edytuj przycisk widżeta, a pole tytułu będzie można wówczas zmienić.

Widżet 'szybkie linki'

Dostępne są również następujące opcje edytowania

  • W celu usunięcia konkretnego linku, kliknij ikonę „X"
  • W celu reorganizacji twoich linków, kliknij ikonę z czterema strzałkami, a następnie przeciągnij i upuść
Opcje edytowania widżeta szybkich linków

Inne często zadawane pytania dotyczące pozostałych aspektów korzystania ze stron internetowych można znaleźć w naszym Centrum pomocy.

Ostatnia aktualizacja strony 24-02-2018
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu wsparcia funkcji technicznych i zwiększenia wygody użytkowników. Korzystamy również z analityki internetowej. Kliknij, aby uzyskać więcej informacji