Przejdź do strony głównej
EUIPO
Zapewnij ochronę swoim znakom towarowym i wzorom w Unii Europejskiej.

Obejmij swoją własność intelektualną ochroną w Unii Europejskiej

Menu

Ceremonia wręczenia nagród

Z powodu pandemii COVID-19 ceremonia wręczenia nagród w konkursie DesignEuropa 2020, która miała odbyć się w Eindhoven (Holandia) w dniu 20 października 2020 r. została przesunięta na późniejszy termin. Ceremonia odbędzie się w Eindhoven w październiku 2021 r.

Decyzję podjęto w ścisłej współpracy z władzami holenderskimi i organizatorami Holenderskiego Tygodnia Designu, podczas którego miał odbyć się konkurs DesignEuropa 2020.
Bezpieczeństwo, zdrowie i dobrostan wszystkich naszych gości, finalistów i członków jury ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego po dokładnym rozważeniu i ścisłym monitorowaniu obecnej sytuacji postanowiliśmy przełożyć datę ceremonii o 12 miesięcy, tak aby mogła ona odbyć się w trakcie Holenderskiego Tygodnia Designu 2021.

Pragniemy podziękować wszystkim członkom jury, holenderskiemu ministerstwu gospodarki i polityki klimatycznej oraz naszym koleżankom i kolegom z Urzędu Własności Intelektualnej Państw Beneluksu za wsparcie.

Wzornictwo jest ważną siłą napędową wzrostu gospodarczego i tworzenia miejsc pracy. Wspiera innowacje i kreatywność, a także będzie istotnym narzędziem przezwyciężania obecnego kryzysu. Europejscy projektanci i przedsiębiorstwa intensywnie korzystające z wzorów, zarówno MŚP, jak i duże przedsiębiorstwa, odegrają kluczową rolę w zapoczątkowaniu ożywienia gospodarczego. Konkurs DesignEuropa Awards służy uhonorowaniu ich, dlatego z przyjemnością czekamy na ten moment w Eindhoven w 2021 r.

Kontakt: DesignEuropaAwards@euipo.europa.eu

Podziel się informacjami o konkursie! #DesignEuropa

Ostatnia aktualizacja strony 23-09-2021
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu wsparcia funkcji technicznych i zwiększenia wygody użytkowników. Korzystamy również z analityki internetowej. Kliknij, aby uzyskać więcej informacji