Przejdź do strony głównej
EUIPO
Zapewnij ochronę swoim znakom towarowym i wzorom w Unii Europejskiej.

Obejmij swoją własność intelektualną ochroną w Unii Europejskiej

Menu

Finalista: Nagroda branżowa

Origami

Grzejnik

Właściciel i producent ZWW: Tubes Radiatori Srl

Projektant: Alberto Meda


Numer ZWW: 003061654 - 0001

Origami jest stojącym na podłodze ozdobnym grzejnikiem, którego projekt jest oparty na japońskiej sztuce origami; stąd jego nazwa.

Grzejnik może być przedłużany i składany jak ekran i można go stosować do oddzielania przestrzeni, co oferuje prywatność. Sterowniki dotykowe umożliwiają łatwą regulację temperatury.

W swojej ocenie Jury konkursu DesignEuropa Awards doceniło zarówno jakość zgłoszenia wzoru, jak i dynamiczny charakter i elastyczność projektu produktu.

Tubes Radiatori jest włoską firmą z siedzibą w Resanie, Treviso. Firma jest dobrze znana z jakości produktów w branży produkcji i projektowania grzejników zarówno w Europie, jak i na całym świecie.

Tubes Radiatori jest firmą ukierunkowaną na wzornictwo i intensywnie korzystającą ze wzorów; współpracuje ze znanymi projektantami przemysłowymi w celu tworzenia swoich sztandarowych produktów. Samo Origami opracował Alberto Meda, jeden z bardziej znanych współczesnych włoskich projektantów.
 

NAGRODA BRANŻOWA: FINALIŚCI

ARTIS pheno

ARTIS pheno

Siemens Healthcare

Docks

Docks

Gandía Blasco

Intercom

Intercom

Fibar Group

Origami

Origami

Tubes Radiatori 

Ikona informacyjna Obrazy widoczne na tej stronie zostały udostępnione przez finalistów wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mają na celu odzwierciedlenia wymogów graficznego przedstawienia zarejestrowanych wzorów wspólnotowych. Z wymogami graficznego przedstawienia dla celów rejestracji wzorów wspólnotowych można zapoznać się w opracowanych przez EUIPO wytycznych dotyczących wzorów.

Ostatnia aktualizacja strony 24-01-2019
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu wsparcia funkcji technicznych i zwiększenia wygody użytkowników. Korzystamy również z analityki internetowej. Kliknij, aby uzyskać więcej informacji