Przejdź do strony głównej
EUIPO
Zapewnij ochronę swoim znakom towarowym i wzorom w Unii Europejskiej.

Obejmij swoją własność intelektualną ochroną w Unii Europejskiej

Menu

Finalista: Nagroda dla małych i nowo utworzonych przedsiębiorstw

Loclock

System parkowania rowerów

Właściciel i producent ZWW: Durbanis S.A.

Projektant: Alex Fernández Camps


Numer ZWW: 003621572 - 0001

Loclock to system stojaków rowerowych przeznaczonych do przestrzeni publicznych. Dostępny jest w sześciu różnych kolorach i wykonany jest z betonu i polietylenu. Jest łatwy w instalacji i waży zaledwie 15 kilogramów.

System jest całkowicie odporny na manipulacje, a jego miękka powłoka zmniejsza naprężenia i uszkodzenia przymocowanych do niego rowerów. Zaprojektowany przez Alexa Fernándeza Campsa Loclock zdobył już kilka nagród w zakresie designu.

Jury konkursu DesignEuropa Awards doceniło prostotę i funkcjonalność designu jako nowoczesnego obiektu małej architektury.

Durbanis jest stosunkowo młodą firmą z siedzibą w Gironie założoną w 2008 roku przez Germána Rubia. Obecnie eksportuje około 80% swoich produktów, a system Loclock jest jego pierwszym stojakiem rowerowym. Durbanis jest firmą bardzo intensywnie zaangażowaną we wzornictwo, regularnie współpracującą z czołowymi hiszpańskimi projektantami.
 

NAGRODA DLA MAŁYCH I NOWO UTWORZONYCH PRZEDSIĘBIORSTW: FINALIŚCI

Airgo

Air.Go 2.0

Marcus Pedersen

Braster

Braster System

Braster

Loclock

Loclock

Durbanis

Nico Less

Nico Less

Donar 

Ikona informacyjna Obrazy na tej stronie zostały przekazane przez finalistów wyłącznie w celach komunikacyjnych. Nie mają na celu odzwierciedlenia wymogów graficznego przedstawienia zarejestrowanych wzorów wspólnotowych. Wymagania dotyczące graficznego przedstawienia do celów rejestracji wzorów wspólnotowych można znaleźć w wytycznych projektowych EUIPO.

Ostatnia aktualizacja strony 24-01-2019
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu wsparcia funkcji technicznych i zwiększenia wygody użytkowników. Korzystamy również z analityki internetowej. Kliknij, aby uzyskać więcej informacji