Przejdź do strony głównej
EUIPO
Zapewnij ochronę swoim znakom towarowym i wzorom w Unii Europejskiej.

Obejmij swoją własność intelektualną ochroną w Unii Europejskiej

Menu

Finalista: Nagroda branżowa

Intercom

Inteligentny wideo dzwonek do drzwi

Właściciel i producent ZWW: Fibar Group S.A

Projektant: Maciej Fiedler (in-house)


Numer ZWW: 002679852 - 0001

Intercom FIBARO, opracowany przez polską firmę FIBARO działającą w branży internetu rzeczy, umożliwia zdalne zarządzanie dostępem do domu użytkownika w wysokiej jakości wideo full HD z wykorzystaniem kamery szerokokątnej i aplikacji towarzyszącej.

Po podłączeniu do aplikacji urządzenie umożliwia użytkownikom przeglądanie i nagrywanie osób dzwoniących do drzwi ich domu. Mogą oni prowadzić rozmowy wideo przez urządzenie, gdy ktoś dzwoni do drzwi, a także mogą umożliwić gościom wejście z użyciem inteligentnego systemu.

Technologia, na której oparte jest urządzenie, zapewnia wiele funkcji zarządzania inteligentnym domem, a jednocześnie podnosi poziom bezpieczeństwa gospodarstwa domowego przez zintegrowane rozwiązanie.

Jury konkursu DesignEuropa Awards doceniło integrację produktu technologii cyfrowych z nowymi funkcjami i rozwiązaniami formalnymi.

Firma jest obecna w ponad stu krajach ze swoimi produktami, bezprzewodowymi systemami inteligentnego domu.
 

NAGRODA BRANŻOWA: FINALIŚCI

ARTIS pheno

ARTIS pheno

Siemens Healthcare

Docks

Docks

Gandía Blasco

Intercom

Intercom

Fibar Group

Origami

Origami

Tubes Radiatori 

Ikona informacyjna Obrazy widoczne na tej stronie zostały udostępnione przez finalistów wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mają na celu odzwierciedlenia wymogów graficznego przedstawienia zarejestrowanych wzorów wspólnotowych. Z wymogami graficznego przedstawienia dla celów rejestracji wzorów wspólnotowych można zapoznać się w opracowanych przez EUIPO wytycznych dotyczących wzorów.

Ostatnia aktualizacja strony 24-01-2019
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu wsparcia funkcji technicznych i zwiększenia wygody użytkowników. Korzystamy również z analityki internetowej. Kliknij, aby uzyskać więcej informacji