Przejdź do strony głównej
EUIPO
Zapewnij ochronę swoim znakom towarowym i wzorom w Unii Europejskiej.

Obejmij swoją własność intelektualną ochroną w Unii Europejskiej

Menu

Finalista: Nagroda branżowa

Docks

Zewnętrzne meble modułowe

Właściciel i producent ZWW: Gandía Blasco S.A.

Projektant: Romero Vallejo


Numer ZWW: 002490193 - 0001

Docks to modułowa, otwarta i elastyczna kolekcja mebli zewnętrznych.

Poszczególne meble są oparte na lekkiej aluminiowej konstrukcji i można je układać jeden na drugim, a także są łatwe do przenoszenia. Pozwalają użytkownikom na łatwą zmianę struktury kolekcji przez zestawianie sof, łóżek oraz innych przestrzeni wypoczynkowych.

Jury konkursu DesignEuropa Awards doceniło oferowaną przez wzór przemysłowy możliwość kreowania nowych układów przy wykorzystaniu prostych, minimalnych i lekkich konstrukcji oraz bogaty wachlarz kompozycji, które można uzyskać ze stosunkowo niewielkiej liczby modułów.

Produkt jest wytwarzany przez hiszpańską firmę Gandía Blasco z siedzibą w Ontinyent w Walencji. Firma jest dobrze znana w swojej branży (producentów mebli zewnętrznych), a jej asortyment produktów zdobył wiele nagród dla projektantów.

Sama firma ma długą historię, ponieważ została założona w 1941 r. przez José Gandíę Blasca i pierwotnie była producentem koców. Po upływie ponad siedemdziesięciu pięciu lat nadal pozostaje w rękach rodziny Gandía Blasco i cieszy się prawdziwie międzynarodową renomą, a jej produkty są obecnie sprzedawane w ponad 90 państwach na całym świecie.
 

NAGRODA BRANŻOWA: FINALIŚCI

ARTIS pheno

ARTIS pheno

Siemens Healthcare

Docks

Docks

Gandía Blasco

Intercom

Intercom

Fibar Group

Origami

Origami

Tubes Radiatori 

Ikona informacyjna Obrazy widoczne na tej stronie zostały udostępnione przez finalistów wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mają na celu odzwierciedlenia wymogów graficznego przedstawienia zarejestrowanych wzorów wspólnotowych. Z wymogami graficznego przedstawienia dla celów rejestracji wzorów wspólnotowych można zapoznać się w opracowanych przez EUIPO wytycznych dotyczących wzorów.

Ostatnia aktualizacja strony 24-01-2019
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu wsparcia funkcji technicznych i zwiększenia wygody użytkowników. Korzystamy również z analityki internetowej. Kliknij, aby uzyskać więcej informacji