Przejdź do strony głównej
EUIPO
Zapewnij ochronę swoim znakom towarowym i wzorom w Unii Europejskiej.

Obejmij swoją własność intelektualną ochroną w Unii Europejskiej

Menu

Finalista: Nagroda dla małych i nowo utworzonych przedsiębiorstw

Braster System

Urządzenie do samodzielnego badania piersi w domu

Właściciel i producent ZWW: Braster S.A.

Projektant: Arif Veendijk, Jakub Oller, et al.


Numer ZWW: 003352715 - 0001

System Braster to innowacyjne urządzenie do samodzielnego badania piersi w domu, które stanowi uzupełnienie standardowych metod diagnostycznych. Urządzenie monitoruje rozkład temperatury w tkance piersi i identyfikuje obszary o podwyższonej temperaturze, które mogą wskazywać na wystąpienie zmian o złośliwym charakterze.

Użytkownicy mogą pobrać bezpłatną aplikację mobilną, zakupić pakiet badań i samodzielnie przeprowadzać badania za pomocą urządzenia. Termogramy sporządzane w trakcie badania są następnie przesyłane do Centrum Telemedycznego Braster, gdzie analizuje się je przy wykorzystaniu algorytmów sztucznej inteligencji (SI). Użytkownik otrzymuje wyniki w ciągu dwóch dni od momentu wykonania badania.

Jury zwróciło uwagę na fakt, że produkt jest przyjazny dla użytkownika, co sprawia, że korzystanie z niego jest pozytywnym doświadczeniem. Podkreśliło również, iż – projektując urządzenie i jego interfejs w jak najbardziej przejrzysty sposób – jego twórcy podjęli wyzwanie polegające na znalezieniu złotego środka między wymogami technologicznymi a potrzebami szerokiej rzeszy kobiet.

Choć System Braster pojawił się na polskim rynku w 2016 r., prace nad nim trwały od 2007 r. Technologia została opracowana we współpracy z badaczami z czołowych polskich uniwersytetów.
 

NAGRODA DLA MAŁYCH I NOWO UTWORZONYCH PRZEDSIĘBIORSTW: FINALIŚCI

Airgo

Air.Go 2.0

Marcus Pedersen

Braster

System Braster

Braster

Loclock

Loclock

Durbanis

Nico Less

Nico Less

Donar 

Ikona informacyjna Obrazy widoczne na tej stronie zostały dostarczone przez finalistów wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mają na celu odzwierciedlenia wymogów graficznego przedstawienia zarejestrowanych wzorów wspólnotowych. Z wymogami w zakresie przedstawienia graficznego na potrzeby rejestracji wzorów wspólnotowych można zapoznać się w wytycznych EUIPO dotyczących wzorów.

Ostatnia aktualizacja strony 24-01-2019
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu wsparcia funkcji technicznych i zwiększenia wygody użytkowników. Korzystamy również z analityki internetowej. Kliknij, aby uzyskać więcej informacji