Przejdź do strony głównej
EUIPO
Zapewnij ochronę swoim znakom towarowym i wzorom w Unii Europejskiej.

Obejmij swoją własność intelektualną ochroną w Unii Europejskiej

Menu

Zwycięzca: Nagroda branżowa

ARTIS pheno

Angiograf — robot z ramieniem w kształcie litery C

Posiadacz ZWW i producent: Siemens Healthcare GmbH

Projektant: Nadja Roth (pracownik wewnętrzny); Tobias Reese (at-design GbR)


Numer ZWW: 001453740-0001 (do -0004)

Pobierz obrazy [ZIP, 112MB]
All images ©Siemens Healthcare GmbH, 2018
 

ARTIS pheno to angiograf — robot z ramieniem w kształcie litery C, który stworzono na potrzeby minimalnie inwazyjnych zabiegów, radiologii interwencyjnej i kardiologii interwencyjnej.

Te nowoczesne rozwiązania kliniczne pozwalają na skuteczniejsze leczenie pacjentów przy pomocy mniejszych nacięć i przy mniejszym bólu. Przykładowo wymagające leczenia zwężenie naczyń jest wizualizowane za pomocą technologii wykorzystującej promieniowanie rentgenowskie. Pozwala to lekarzowi zobaczyć, zrozumieć i naprawić złożone struktury naczyniowe dzięki wizualizacjom 2D lub 3D. Korzyścią dla pacjenta jest szybsza regeneracja, mniej powikłań i mniejsza szkodliwość. ARTIS pheno może być wykorzystany u każdego pacjenta niezależnie od wzrostu i wagi, stanu lub pozycji ciała.

Jury konkursu DesignEuropa doceniło spójność myśli projektowej całego produktu, a także ogólną kompozycję, dostrzegając, że są one zorientowane na potrzeby pacjenta. Wzór ARTIS pheno pozwala personelowi medycznemu wykonywać zabiegi z zachowaniem optymalnego dostępu do pacjenta, jak również pomaga zwalczać zakażenia i zwiększać bezpieczeństwo pacjenta.

Siemens Healthineers pozwala dostawcom usług opieki zdrowotnej na całym świecie budować wartość, umożliwiając im kierowanie się w stronę rozwijającej się medycyny precyzyjnej, zmianę sposobu zapewniania opieki, zwiększanie komfortu pacjenta i cyfryzację opieki zdrowotnej. Lider technologii medycznej Siemens Healthineers nieustannie dokonuje innowacji portfolio produktów i usług w swoich głównych obszarach obrazowania diagnostycznego i terapeutycznego oraz w diagnostyce laboratoryjnej i medycynie molekularnej. Siemens Healthineers rozwija również aktywnie swoje cyfrowe usługi zdrowotne i usługi dla przedsiębiorstw.
 

NAGRODA BRANŻOWA: FNALIŚCI

ARTIS pheno

ARTIS pheno

Siemens Healthcare

Docks

Docks

Gandía Blasco

Intercom

Intercom

Fibar Group

Origami

Origami

Tubes Radiatori 

Ikona informacyjna Obrazy widoczne na tej stronie zostały dostarczone przez finalistów wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mają odzwierciedlać wymogów graficznego przedstawienia zarejestrowanych wzorów wspólnotowych. Z wymogami graficznego przedstawienia dla celów rejestracji wzorów wspólnotowych można zapoznać się w opracowanych przez EUIPO wytycznych dotyczących wzoru.

Ostatnia aktualizacja strony 24-01-2019
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu wsparcia funkcji technicznych i zwiększenia wygody użytkowników. Korzystamy również z analityki internetowej. Kliknij, aby uzyskać więcej informacji