Przejdź do strony głównej
EUIPO
Zapewnij ochronę swoim znakom towarowym i wzorom w Unii Europejskiej.

Obejmij swoją własność intelektualną ochroną w Unii Europejskiej

Menu

Zwycięzca: Nagroda dla małych i nowo utworzonych przedsiębiorstw

Air.Go 2.0

Airport bag drop system

Właściciel i producent ZWW: Marcus P Holding / Marcus Pedersen ApS

Projektant: Sara Clement


Numer ZWW: 003362748 - 0001

Air.Go 2.0 to w pełni automatyczne, samoobsługowe rozwiązanie do nadawania bagażu, które pomaga lotniskom w redukowaniu kolejek przy odprawie biletowo-bagażowej.

Jury konkursu DesignEuropa Awards wyróżniło projekt produktu jako „zaspokajający potrzeby użytkownika i rozwiązujący problem” oraz podkreśliło, w jaki sposób projekt łączy się ze swoim otoczeniem z korzyścią dla użytkownika końcowego.

Air.Go 2.0 został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej dostępny i łatwy w użyciu, w tym dla osób na wózkach inwalidzkich, i jest obecnie zainstalowany w kilku portach lotniczych na całym świecie, w tym w Toronto Pearson i Hamburgu. Jest to system modułowy, co oznacza, że może być dostosowywany przez poszczególne porty lotnicze w zależności od ich potrzeb lub układu.

Marcus Pedersen ApS jest duńską firmą projektową, która ma historyczne korzenie w produkcji mebli, a obecnie jest producentem rozwiązań i wyposażenia przestrzeni publicznej dla lotnisk. Wszystkie produkty wytwarzane są w niewielkiej odległości od siedziby firmy, na obszarze terminalu lotniczego w Nørresundby, zgodnie z jej polityką zrównoważonego rozwoju.
 

NAGRODA DLA MAŁYCH I NOWO UTWORZONYCH PRZEDSIĘBIORSTW: FINALIŚCI

Airgo

Air.Go 2.0

Marcus Pedersen

Braster

Braster System

Braster

Loclock

Loclock

Durbanis

Nico Less

Nico Less

Donar 

Ikona informacyjna Obrazy widoczne na tej stronie zostały dostarczone przez finalistów wyłącznie w celach informacyjnych. Nie mają na celu odzwierciedlenia wymogów graficznego przedstawienia zarejestrowanych wzorów wspólnotowych. Z wymogami w zakresie przedstawienia graficznego na potrzeby rejestracji wzorów wspólnotowych można zapoznać się w wytycznych EUIPO dotyczących wzorów.

Ostatnia aktualizacja strony 24-01-2019
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu wsparcia funkcji technicznych i zwiększenia wygody użytkowników. Korzystamy również z analityki internetowej. Kliknij, aby uzyskać więcej informacji