Przejdź do strony głównej
EUIPO
Zapewnij ochronę swoim znakom towarowym i wzorom w Unii Europejskiej.

Obejmij swoją własność intelektualną ochroną w Unii Europejskiej

Menu

Wiadomości

W tej części będziesz otrzymywać oficjalne wiadomości EUIPO (jeśli wybierzesz opcję otrzymywania wiadomości w swoim User Area (obszarze użytkownika) podczas rejestracji).


Jeśli nie wybierzesz opcji otrzymywania oficjalnych wiadomości EUIPO podczas rejestracji, możesz to zrobić w każdej chwili w części „Opcje” User Area (obszaru użytkownika).

Kliknij ikonę koperty w Ikona wiadomości zakładce „Wiadomości”, która znajduje się po lewej stronie User Area.

W części „Wiadomości” User Area są cztery zakładki:

 • Nowe – tu trafiają nowe wiadomości.

 • Oczekujące – wiadomości, które są tu zachowane na później.

 • Wysłane – w tej zakładce można przeglądać wysłane wiadomości.

 • Archiwalne – wiadomości są tu zachowane do wykorzystania w przyszłości.

Uwaga: wiadomości zapisane w zakładkach „Archiwalne” i „Wysłane” są automatycznie usuwane po 30 dniach. Jeśli chcesz je wyświetlić po tym czasie, przejdź do widoku szczegółowego dokumentu w eSearch plus.


 • Zakładki czynności

  Poniżej znajduje się lista zakładek czynności i ich funkcji.

  Filtruj
  Po kliknięciu opcji filtrowania otwiera się rozwijane menu. Możesz wybrać filtry, jakie chcesz zastosować, lub utworzyć nowe. Jeśli chcesz usunąć filtr, możesz to zrobić, klikając ikonę kosza Ikona kosza.

  Przenieś do
  Wiadomości można przenieść do innej zakładki. Wybierz wiadomość, którą chcesz przenieść, a następnie kliknij przycisk „Przenieś do” i wybierz opcję „Oczekujące” lub „Archiwalne”.

  Wyślij do
  Możesz wysłać wiadomości lub przesłać je dalej do wybranego odbiorcy (jednego na raz). W tym celu kliknij wybrane pole po lewej stronie rzędu w tabeli, następnie kliknij przycisk „Wyślij do” i wybierz opcję „Mój e-mail” lub „Inny e-mail”.

  Przy wybraniu opcji „Mój e-mail” automatycznie wprowadzany jest e-mail konta obszaru użytkownika.

  Przy wybraniu opcji „Inny e-mail” należy wprowadzić adres e-mail odbiorcy w odpowiednim polu.

  Pobierz
  Kliknij przycisk „Pobierz” i zaznacz wybrane pola, aby wygenerować spakowany plik (format ZIP) zawierający wybrane wiadomości.

 • Obejrzyj wiadomości w trybie podglądu i pobierz je

  Wiadomości można obejrzeć w trybie podglądu i pobrać w wyskakującym okienku, które można otworzyć za pomocą tej ikony Ikona pobierania po prawej stronie rzędu w tabeli.

  Uwaga: Aby przeglądać pliki PDF w wyskakującym okienku, trzeba mieć zainstalowaną wtyczkę Adobe Acrobat.

 • Widok w eSearch plus

  Kliknij tę ikonę Ikona widoku obok wiadomości, aby otworzyć eSearch plus w nowej zakładce.

 • Śledź swoje wiadomości

  Kliknij tę ikonę Ikona widoku, aby dowiedzieć się wszystkiego o czynnościach przeprowadzonych w związku z twoimi wiadomościami.

 • Pole szybkiego wyszukiwania

  Możesz wyszukiwać wiadomości, klikając pole szkła powiększającego Ikona wyszukiwania po prawej stronie pola wyszukiwania. Wyszukiwanie wygeneruje wyniki jedynie z wybranej zakładki („Nowe”, „Oczekujące”, „Wysłane” lub „Archiwalne”).

 • Odpowiedz na wiadomości

  Wybierz przycisk odpowiedzi znajdujący się obok wiadomości Przycisk Oczekuje na odpowiedź. Zostaniesz przekierowany do widoku szczegółowego eSearch plus, gdzie możesz zobaczyć informacje o pliku. Możliwe są różne opcje odpowiedzi. Po wybraniu żądanej odpowiedzi wyświetla się formularz wiadomości. Kiedy odpowiesz, kolor przycisku obok wiadomości w menu „Wiadomości” zmieni się na zielony Przycisk Odpowiedź wysłano.

  Uwaga: kolor przycisku odpowiedzi zmienia się na zielony tylko wtedy, gdy odpowiadasz na wiadomość ze strony „Wiadomości” w obszarze użytkownika. Jeżeli odpowiesz na wiadomość poza User Area, przycisk pozostanie pomarańczowy.

Ostatnia aktualizacja strony 24-02-2018
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu wsparcia funkcji technicznych i zwiększenia wygody użytkowników. Korzystamy również z analityki internetowej. Kliknij, aby uzyskać więcej informacji