Przejdź do strony głównej
EUIPO
Zapewnij ochronę swoim znakom towarowym i wzorom w Unii Europejskiej.

Obejmij swoją własność intelektualną ochroną w Unii Europejskiej

Menu

mouse pads

We are all a little bit different when it comes to classification

With the new Goods and Services Builder you can have a customised list of goods and services using terms that have been preaccepted and that are based on the Nice classification. Learn more

 

Dokonaj zgłoszenia teraz

Znak towarowy Unii Europejskiej (ZTUE) zapewnia uzyskanie wyłącznych praw we wszystkich obecnych i przyszłych państwach członkowskich Unii Europejskiej w drodze jednej rejestracji dokonywanej online. Zachowuje on ważność przez 10 lat i można go przedłużać bezterminowo, każdorazowo o 10 lat. Przed dokonaniem zgłoszenia nie zapomnij zapoznać się z naszą listą kontrolną, aby proces dokonywania zgłoszenia przebiegł bezproblemowo.

Więcej informacji o opłatach.

 

Dokonaj zgłoszenia znaku towarowego Unii Europejskiej w pięciu krokach

Możliwość skorzystania z trybu Fast Track przy rejestracji znaku towarowego

Logo zgłoszenia w trybie Fast Track
 
 
  • Przygotowanie i wysłanie zgłoszenia zajmuje 10 minut.
  • Pomożemy Ci krok po kroku w wypełnieniu zgłoszenia.
  • Możesz zapisać swoje zgłoszenie na dowolnym etapie procesu.
  • Uzyskaj publikację zgłoszenia w czasie o przynajmniej połowę krótszym niż w przypadku zgłoszeń w trybie zwykłym. Dowiedz się więcej o trybie Fast Track.

 

Formularz zaawansowany

Jeśli musisz dokonać bardziej skomplikowanego zgłoszenia, zalecamy skorzystanie z tego formularza. Dowiedz się, w jaki sposób dokonać zgłoszenia w trybie Fast Track za pomocą formularza zaawansowanego.

 
Musisz skorzystać z tego formularza, jeżeli chcesz przedłożyć własny wykaz towarów i usług, zgłosić znak wspólny, zgłosić zastrzeżenie dotyczące przekształcenia międzynarodowego znaku towarowego lub dostarczyć wielojęzyczne elementy znaku w dwóch językach zgłoszenia.

Pamiętaj, że możesz sprawdzić, czy terminy z Twojego wykazu towarów i usług są zakwalifikowane do procedury w trybie Fast Track, korzystając z naszego Kreatora wykazu towarów i usług.
Ostatnia aktualizacja strony 27-06-2016