Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Menu

News

jūnijs 10, 2020 Intelektuālais īpašums uzņēmējiem

IĪ bezmaksas pakalpojumu sniedzēju meklēšana


bezmaksas pakalpojumu sniedzēju ziņu attēlu lappuse

 

Covid-19 krīze ir smagi ietekmējusi mazos un vidējos uzņēmumus (MVU) Eiropas Savienībā, draudot ar plašu darbavietu zaudēšanu un slēgšanu.

Mēs, EUIPO, vēlamies palīdzēt MVU, un arī jūs varat viņiem palīdzēt.

EUIPO Covid-19 bezmaksas centrmezgls piedāvā MVU pielāgotu pakalpojumu piemeklēt bezmaksas intelektuālā īpašuma (IĪ) tiesiskās pārstāvības un juridisko konsultāciju pakalpojumu sniedzējus ES šā bezprecedenta perioda laikā.

Pakalpojums ir orientēts uz mazu uzņēmumu vajadzībām, nodrošinot tiem ar IĪ saistītas juridiskas konsultācijas, kādas tiem vajadzīgas savu tiesību aizsardzībai un pārstāvībai, un attiecīgu profesionālu pārstāvību šo tiesību aizsardzībai problēmu rašanās gadījumā. Uzņēmumi varēs saņemt praktiskus norādījumus par IĪ juridisko jautājumu risināšanu, kas tiem palīdzēs pārorientēties uz pandēmijas izraisīto konkurences un ekonomisko problēmu pārvarēšanu.

Vai vēlaties iesaistīties šajā jaunajā pasākumā? Skatīt Uzaicinājumu izteikt ieinteresētību (UII) un Pieteikuma veidlapu


 
Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit