Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Menu

EUIPO valodu politika

Biroja piecas darba valodas ir angļu, franču, vācu, itāļu un spāņu valoda. Preču zīmju un dizainparaugu pieteikumus var iesniegt Eiropas Savienības 23 oficiālajās valodās. ESPZ un RKD reģistri arī ir publicēti 23 ES oficiālajās valodās. EUIPO tīmekļa vietnes saturs tiek publicēts vismaz piecās Biroja valodās un bieži vien arī 18 citās oficiālajās valodās.

EUIPO mēs esam cieši apņēmušies nodrošināt, ka ikvienam ES iedzīvotājam ir piekļuve informācijai par intelektuālā īpašuma tiesībām valodā, kuru viņš saprot, pat ja šī valoda nav viņa dzimtā valoda.

 

Kad vien iespējams, mēs ar jums sazināsimies jūsu valsts oficiālajā valodā.  Tomēr attiecībā uz visiem valodas jautājumiem, kas saistīti ar konkrētām preču zīmju vai dizainparaugu procedūrām, piemēro attiecīgos noteikumus un Biroja pamatnostādnes.

Sīkāku informāciju par to, kādas valodas var izmantot Biroja procesos, skatīt attiecīgajās regulās, jo īpaši ESPZR 146. un 147. pantā, ESPZĪR 24., 25. un 26. pantā, KDR 98. un 99. pantā, kā arī KDĪR 29., 80., 81. un 83. pantā.

 

Atrodiet jums vēlamo valodu tīmekļa vietnē

Visās mūsu tīmekļa lapās augšējā kreisajā stūrī ir nolaižama izvēlne, kurā varat izvēlēties valodu, kādā vēlaties aplūkot lapu.

Turklāt, ja meklējat judikatūru, lai pamatotu lietu tiesā, mūsu datubāze eSearch Case Law nodrošina mašīntulkojumus, lai palīdzētu jums uzreiz iegūt vispārēju izpratni par konkrēta sprieduma saturu pirms apliecināto tulkojumu pasūtīšanas.

 

EUIPO terminoloģija

EUIPO nodrošina oficiālo ar IĪ saistīto terminoloģiju visās ES valodās. Tas ir nepieciešams, lai veicinātu juridisko noteiktību intelektuālā īpašuma jomā. Terminiem var piekļūt ikviens, izmantojot ES iestāžu terminoloģijas datubāzi (IATE).

 

Tulkojumi

Biroja darbībai vajadzīgos tulkojumus tulko ES iestāžu Tulkošanas centrs.

Turklāt EUIPO cenšas izmantot mūsdienīgu mašīntulkošanas tehnoloģiju, lai sniegtu lietotājiem papildu informāciju viņu dzimtajās valodās un ne tikai ES oficiālajās valodās.

 


Lapa pēdējoreiz atjaunināta 05-04-2022
Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit