Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Menu

Vērtība

Veidojiet sava zīmola vērtību

Reģistrēta preču zīme ir veids, kā atspoguļot savu ieguldījumu zīmolā. Šī vērtība var augt un kristies atkarībā no tirgus apstākļiem un Jūsu uzņēmuma un tā produktu panākumiem. Jūsu preču zīmei ir iespējams veikt novērtējumu; tās vērtība ir daļa no Jūsu uzņēmuma īpašuma. Preču zīmes var licencēt, pārdot vai attīstīt kā papildnodrošinājumu.

Viens no vērtīgākajiem šodienas zīmoliem pasaulē ir Apple. Tā vērtība auga, pateicoties intelektuālā īpašuma – preču zīmju, dizainparaugu, autortiesību un patentu — aizsardzībai un attīstībai.

Veiksmīgi uzņēmumi attīsta savu intelektuālo īpašumu jau no pirmās dienas. Ja vēlaties sekmīgi radīt ko jaunu, jums nav jābūt lielam uzņēmumam, bet vienkārši jāzina, kā augt.

<img title="" apple""="" alt="Doties uz " apple"="" logotipa="" reģistrācijas="" lapu="" e-meklēšanas="" datubāzē"="" src="/tunnel-web/secure/webdav/guest/document_library/contentImages/value/apple-logo.jpg" width="137" height="124" />
 

Veiksmes formula

Panākumi rada panākumus. Novatoriski uzņēmumi veido intelektuālo īpašuma tiesību portfeļus, aizsargājot un attīstot savas konkurences priekšrocības. Sabiedrība kopumā gūst labumu no viņu panākumiem un šīm tiesībām.

 

Radošuma pārvaldība ir atslēga uz inovāciju pārvēršanu naudā.

„Daudzi cilvēki padodas, kad viņiem šķiet, ka pasaule nav viņu sabiedrotā, taču šis ir tas brīdis, kad viņiem būtu jāpieliek nedaudz vairāk pūļu. Es to salīdzinu ar skriešanās sacensībām. Var šķist, ka vairs nespējat turpināt, taču, tiklīdz pārvarat sāpju slieksni, jūs saskatāt finiša līniju un saprotat, ka viss būs labi. Risinājums nereti ir tepat blakus."

Džeims Daisons, uzņēmuma Dyson dibinātājs

Lapa pēdējoreiz atjaunināta 22-09-2017
Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit