Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Menu

Reģistrēšanās

Lai piekļūtu EUIPO lietotāja videi User Area, Jums ir jāreģistrē Jūsu dati. Sākumā noklikšķiniet uz opcijas “Reģistrēties” Jūsu ekrāna augšējā labajā stūrī un tad sekojiet norādījumiem.

 
 • Kāpēc man jāreģistrējas?

  Ar EUIPO kontu Jūs varat piekļūt plašam tiešsaistes pakalpojumu klāstam, kāds nav pieejams nereģistrētiem lietotājiem. Pie šīm priekšrocībām pieskaitāma iespēja veidot brīdinājumus un apakšprofilus.

  Atsevišķu pakalpojumu gadījumā, piemēram, veicot finanšu darījumus, ir jāiesniedz personas dati. Ar pieteikšanās opciju nodrošina lietotāju datu saglabāšanu atbilstoši drošiem protokoliem.

  Jums ir jāpiesakās arī gadījumos, ja vēlaties lejupielādēt dokumentus no konkrēta faila.

 • Vai esat iepriekš iesniedzis pieteikumu EUIPO?

  Lietotājiem, kuri jau ir iesnieguši pieteikumu Eiropas Savienības Intelektuālā īpašuma birojā (EUIPO), ir piešķirts identifikācijas numurs. Reģistrējoties pirmoreiz, ir svarīgi iekļaut šo identifikācijas numuru, lai visi ar šo numuru saistītie faili parādās Jūsu jaunās lietotāja vides User Area informācijas panelī.

 • Lietotāja dati

  Pastāv divu veidu lietotāji: “Uzņēmums vai privātpersona” un “Pārstāvis”. Ja Jūs neatbilstat nevienai no šīm divām piedāvātajām kategorijām, lūdzu, izvēlieties “Uzņēmums vai privātpersona”. Tādējādi Jūs varat pilnībā piekļūt visām funkcijām lietotāja vidē User Area.

 • Konta aktivizēšana

  Reģistrējoties Jums jānorāda e-pasta adrese, uz kuru vēlaties saņemt savu aktivizācijas kodu.

  Kad būs aizpildīti visi reģistrēšanās veidlapas obligātie lauki, Jūs saņemsiet e-pastu ar aktivizācijas kodu. Sekojiet norādījumiem, lai pabeigtu aktivizācijas procesu, un piesakieties Jūsu EUIPO lietotāja vidē User Area.

  Ja esat mums iesniedzis pieteikumu iepriekš, aktivizācijas kodu nosūtīs uz to e-pasta adresi, ko norādījāt, kad Jums pirmoreiz piešķīra EUIPO identifikācijas numuru. Ja Jūs neesat norādījis e-pasta adresi, lūdzu, atjauniniet savu informāciju, nosūtot mums faksu, lai mēs varam izveidot Jūsu kontu.

  Ja Jūs esat jauns lietotājs, Jūs saņemat EUIPO identifikācijas kodu tikai tad, kad iesniedzat Eiropas Savienības preču zīmes (ESPZ) vai reģistrēta Kopienas dizainparauga (RKD) pieteikumu, vai arī iebildumu, bet ne tad, kad reģistrējaties konta izveidei.

 • Papildinformācija

  Lietotājvārds

  Lietotājvārdā jābūt 8 līdz 20 rakstzīmēm mazajiem burtiem, iekļaujot latīņu alfabēta burtus (a-z). Tajā ir jābūt vismaz vienam ciparam (0-9).

  E-pasta adrese

  Brīdinājumi par EUIPO ziņojumiem (ja ir izvēlēta iespēja saņemt elektroniskus paziņojumus lietotāja vidē User Area) tiks nosūtīti uz šo adresi. Brīdinājuma e-pasts ir tikai informatīvs, un tas nav Biroja oficiāls paziņojums. Regulāri pārbaudiet Jūsu lietotāja vides User Area paziņojumu pastkastīti, kurā atrodas jauni paziņojumi no Biroja.

  Paroles politika

  Parolē jābūt vismaz 8 rakstzīmēm no latīņu alfabēta. Parolē jābūt vismaz vienam ciparam (0–9). Tai ir jābūt atšķirīgai no lietotājvārda. Neizmantojiet trīs vienādas rakstzīmes pēc kārtas (piem., aaa, 111), secīgas rakstzīmes (piem., 123, abc) vai īpašas rakstzīmes (piem., #, *). Pieņemamu paroļu piemēri: ThinkOn1980Phrases, About2Pass2Me, safe1Should2Be3.

  Saziņas metode

  Mēs Jums ļoti iesakām izvēlēties iespēju saņemt ziņojumus elektroniski lietotāja vidē User Area. Tādējādi lūdzam ņemt vērā, ka visi Biroja ziņojumi tiks nosūtīti uz Jūsu lietotāja vidi User Area. Ja Jūs esat izvēlējies(-usies) iespēju saņemt ziņojumus elektroniski, ievērojiet, ka elektroniskais paziņojums ir nosūtīts tikai informatīviem nolūkiem, un to nevar uzskatīt par Biroja oficiālo paziņojumu (EX-19-1). Regulāri pārbaudiet savas lietotāja vides User Area paziņojumu pastkastīti, kurā atrodas jauni paziņojumi no Biroja (Lietotāja vides User Area lietošanas noteikumi)

  Apvienība

  Ja Jūs reģistrējat kontu pārstāvju apvienības vārdā, reģistrācijas veidlapā jāiekļauj visa ar apvienību saistītā informācija. Jūs varat mainīt savas apvienības datus Jūsu lietotāja vides User Area Opciju sadaļā.

  Juridiskā forma

  Ja Jūs reģistrējat kontu uzņēmumam un pieprasāt juridiskās formas (SIA, AS u. tml.) norādīšanu oficiālajās publikācijās, Jums ir jāiekļauj šī informācija laukā “Uzņēmuma nosaukums”, kā arī laukā “Juridiskā forma”.

  Ekonomiskā saikne

  Ja Jūs reģistrējat kontu “Darbinieka pārstāvja” vārdā, Jums piedāvā izvēles rūtiņu “Ekonomiskā saikne”. Ja pieteikuma iesniedzējs ir Jūsu tiešais darba devējs, neizvēlieties šo rūtiņu, bet gan norādiet tikai savu vārdu un uzvārdu. Taču, ja strādājat uzņēmumā ar reālu un faktisku mītni Eiropas Savienībā (ES), kam ir ekonomiska saikne ar pieteikuma iesniedzēju, kurš neatrodas ES, Jums ir jāizvēlas šī rūtiņa un jāsniedz informācija par Jūsu ekonomiskām saiknēm, kā arī attiecīgā uzņēmuma nosaukums.

Lapa pēdējoreiz atjaunināta 24-02-2018
Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit