Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Menu

Bankas pārskaitījumi

Lielākā daļa banku ārvalstu maksājumu veikšanai izmanto citu banku kā trešo personu un ne vienmēr nosūta visu nepieciešamo informāciju šādai bankai-trešai personai. Lūdzu, dodiet savai bankai skaidru norādījumu iekļaut šos datus pārskaitījumā.

Noskaidrojiet savā bankā, vai tā vai tās izmantotā banka-trešā persona iekasē nodevu par pārskaitījuma veikšanu. Ja šāda nodeva tiek iekasēta, pārliecinieties, vai mūsu kontā ir ieskaitīta pilna summa. Mēs esam snieguši mūsu izmantotajām bankām norādījumu neiekasēt nekādu nodevu.

Visbeidzot, veiciet maksājumu savlaicīgi! Vienlaicīgi ar pieteikuma iesniegšanu ir jāsamaksā reģistrēšanas un publicēšanas nodeva. Ja pieteikumā ir ietverts atlikšanas pieprasījums, atlikšanas nodeva aizstāj publicēšanas nodevu. Veiciet maksājumu pietiekamu laiku iepriekš, lai tas tiktu saņemts savlaicīgi. EUIPO neizdos apmaksas pieprasījumu.

Precīzai informācijai, lūdzu, skatiet EUIPO ieteikumus saistībā ar maksājumiem, kas veikti ar bankas pārskaitījumu.

+34 965 131 344
Lapa pēdējoreiz atjaunināta 06-03-2019
Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit