Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Menu

Attēla pamatmeklēšana

 1. Noklikšķiniet uz kameras ikonas vai attiecīgajā lodziņā, vai velciet un nometiet attēlu(-s) (1 attēlu, ja meklējat preču zīmēs, un līdz 7 attēliem, ja meklējat dizainparaugos). Atbalstītie failu formāti ir JPEG, PNG, GIF un TIFF paplašinājumi, kas ir lielāki par 100x100 pikseļiem un kuru lielums nepārsniedz 2 megabaitus.


 2. Kad jūsu attēl(-s) ir augšupielādēts(-i), jūs varat:

  • noklikšķināt un pielāgot taisnstūri, lai atlasītu meklējamā(-o) attēla(-u) laukumu;
  • mainīt meklējamo(-s) attēlu(-s), noklikšķinot uz groza ikonām vai sadaļā "Mainīt attēlu(-s)";
  • izvēlēties, vai vēlaties meklēt preču zīmes, dizainparaugs, vai abus. Ja augšupielādējat vienu attēlu, jums būs iespējams meklēt abus, ja augšupielādējat vairāk nekā vienu attēlu, tad sistēma parādīs tikai dizainparaugu rezultātus.
  • Ja vēlaties veikt kombinētu meklēšanu, ierakstiet meklēšanas joslā nepieciešamos burtus kopā ar preču zīmes nosaukumu vai dizainparauga verbālajiem elementiem.


 3. Tagad noklikšķiniet uz pogas “Meklēt”.

  Pēc noklusējuma tiks rādīts "attēlu skatījums", bet jūs varat izvēlēties arī "detalizētu skatījumu" un "saraksta skatījumu", lai parādītu rezultātus, un pat izvēlēties katrā lapā vizualizējamo vienumu skaitu (no 5 līdz 100).

  Detalizēts skatījums

  Detalizēts skatījums

  Saraksta skatījums

  Saraksta skatījums

  Attēlu skatījums

  Attēlu skatījums 4. Jūs varat priekšskatīt katras preču zīmes vai dizainparauga detaļas, pārbaudīt pilnīgu informāciju par tiem, pietuvināt attēlus vai izveidot pārskatus. Dizainparaugu rezultātu cilnē varat arī pārlūkot dažādos pieejamos konkrētā dizainparauga skatījumus, noklikšķinot uz attēla malā redzamajām bultiņām.

   

  Izveidot ziņojumus: Atlasiet preču zīmes vai dizainparaugus, kurus vēlaties iekļaut pārskatā, noklikšķinot pie katra attēla redzamajā atzīmējamajā rūtiņā, un noklikšķiniet "Izveidot ziņojumu". Tūlīt parādās ziņojums ar jūsu izvēli. Jums ir arī opcija “izvēlēties visu”. Šī opcija jums ļauj izvēlēties maksimāli 100 preču zīmes iekļaušanai ziņojumā.

  Lai iegūtu plašāku informāciju par kādu preču zīmi vai dizainparaugu, norādiet uz attiecīgā attēla un atlasiet "Skatīt pilnu informāciju".

Lapa pēdējoreiz atjaunināta 24-02-2018
Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit