Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Menu

News

marts 16, 2020 Par EUIPO

COVID 19aktualitātes: ieviestie pasākumi pēc ārkārtas stāvokļa izsludināšanas Spānijā


 

Spānijas valdība 14. martā izsludināja ārkārtas stāvokli COVID-19 izplatības dēļ visā valstī. Viens no pasākumiem, par kuriem paziņots Karaļa dekrētā 463/2020, ir pārvietošanās ierobežojumi, proti, Spānijas pilsoņiem un iedzīvotājiem ir jāiziet no mājām tikai ļoti īpašos gadījumos, piemēram, lai iegādātos pārtiku un zāles.

Tādēļ nedēļas nogalē EUIPO izpilddirektors apstiprināja procedūras īstenošanu biroja darbības nepārtrauktības nodrošināšanai, līdz ar to, sākot ar pirmdienu, 16. martu, visi EUIPO darbinieki strādās no mājām. Tas tika veikts, lai aizsargātu darbinieku, ieinteresēto personu un plašākas sabiedrības veselību un drošību.

Ir īstenoti pasākumi, lai nodrošinātu pakalpojumu nepārtrauktību lietotājiem. Ciktāl iespējams šajos apstākļos, EUIPO turpinās savu darbību bez izmaiņām. Turpināsies preču zīmju un dizainparaugu pieteikumu pieņemšana, izskatīšana un publicēšana, un birojs arī turpmāk veiks paziņojumu sūtīšanu un termiņu noteikšanu. Biļetenu publicēšana turpināsies kā parasti.

Ir publicēts izpilddirektora lēmums, ar ko visus termiņus pagarina līdz 2020. gada 1. maijam. Praksē tas nozīmē, ka termiņi tiek pagarināti līdz pirmdienai, 4. maijam, jo piektdiena, 1. maijs, ir valsts svētku diena.

Mūsu informācijas centrs un otrā līnija turpinās darbību kā parasti, atbildot uz pieprasījumiem pa tālruni vai e-pastu.

Mēs esam apņēmušies šajā periodā nodrošināt labāko iespējamo apkalpošanu lietotājiem, un mēs regulāri publicēsim aktuālo informāciju mūsu tīmekļa vietnē, kā arī sociālajos plašsaziņas līdzekļos.

Informējam arī lietotājus, ka biroja galvenā mītne būs slēgta līdz turpmākam paziņojumam, netiks pieņemti apmeklētāji un visi pasākumi, kas bija paredzēti birojā šajā periodā, tiek atlikti.


 
Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit