Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Menu

Kā es savam pieteikumam varu pievienot vairāk nekā 10 dizainparaugus?

Ja vēlaties pieteikt reģistrētu Kopienas dizainparaugu, ir vērtīgi zināt, ka vienā pieteikumā Jūs varat pievienot vairāk nekā 10 dizainparaugus ar tiem pašiem pamatdatiem.

Dizainparaugi ar tiem pašiem pamatdatiem ir dizainparaugi, kas attiecas uz tiem pašiem produktiem, un tie ir iekļauti tajā pašā Lokarno klasifikācijas (starptautiskas rūpniecisko dizainparaugu klasifikācijas) klasē.

Kombinētos dizainparaugu pieteikumus var pieprasīt Jūsu pieteikuma sadaļā "Informācija par dizainparaugu", noklikšķinot uz pogas "Jauns".

Sadaļa 'Informācija par dizainparaugu'

Nolaižas satura lodziņš, kurā var izvēlēties izveidot vairāk nekā vienu dizainparaugu. Noklikšķiniet uz "Jā" un ievadiet dizainparaugu numuru no 1 līdz 10. Drošības un tehnisku iemeslu dēļ sistēma neļauj Jums pievienot vairāk nekā 10 dizainparaugus vienā reizē. Lai pievienotu vairāk nekā 10 dizainparaugus, Jums jāatkārto turpmāk aprakstītie soļi.

Pēc tam Jums jāizvēlas to produktu veids, uz kuriem attiecas Jūsu dizainparaugi saskaņā ar Lokarno klasifikāciju. Atcerieties, ka visiem dizainparaugiem, kurus vēlaties aizsargāt vienā pieteikumā, ir jābūt no vienas Lokarno klases.

Tagad Jūs varat augšupielādēt Jūsu dizainparaugu skatus — ne vairāk kā septiņus viena dizainparauga skatus un trīs papildu neaizsargātus skatus. Noklikšķiniet uz pārlūka, izvēlieties savu dokumentu un noklikšķiniet uz "Augšupielādēt". Jūs varat arī vilkt un nomest 3D dinamiskos skatus šādos formātos: OBJ, STL un X3D. Lai iegūtu informāciju par pieņemamiem datņu veidiem un atļautajiem maksimālajiem izmēriem, skatiet mūsu pielikumu lapu.

Skatīt dizainparaugu

Tiklīdz esat augšupielādējis 10 dizainparaugus, noklikšķiniet uz pogas "Saglabāt" un vēlreiz noklikšķiniet uz pogas "Jauns".

Kad esat noklikšķinājis uz pogas "Saglabāt", sistēma parāda visu dizainparaugu kopsavilkumu un attiecīgos skatus, ko esat augšupielādējis. Šajā tabulā Jūs varat atvērt atsevišķus dizainparaugus, lai par tiem uzzinātu vairāk, tos rediģētu vai dzēstu.

Sadaļa 'Informācija par dizainparaugu'

Citus bieži uzdotos jautājumus par citiem tīmekļa aspektiem skatiet mūsu Palīdzības centrā.

Lapa pēdējoreiz atjaunināta 24-02-2018
Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit