Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Menu

Piesakieties MVU fondam, PIRMS iesniedzat pieteikumu savai preču zīmei vai dizainparaugam, un saņemiet 50 % atmaksu no pieteikuma pamatnodevas.

Vienkārša iesniegšana (Easy Filing)

Preču zīmes pieteikuma iesniegšana nenozīmē, ka to reģistrēs. Jā jūsu pieteikumu noraida, atmaksāšana nenotiek.

Pārsvarā pieteikumus noraida vai nu tāpēc, ka kāds cits jau ir iesniedzis identisku vai līdzīgu preču zīmi, vai tāpēc, ka preču zīmei trūkst atšķirtspējas. Lai palielinātu iespējamību, ka jūsu pieteikuma apstrāde norit gludi, iesakām noskatīties šo videomateriālu:

Sākt pieteikuma sagatavošanu

Ja pēc videomateriāla noskatīšanās jums vēl ir šaubas, vai jūsu preču zīme ir reģistrējama, jūs varat pieprasīt personalizētu bezmaksas intelektuālā īpašuma atbalsta pakalpojumu vai tērzēt ar EUIPO informācijas centru no pirmdienas līdz piektdienai (8:30–18:00 pēc Centrāleiropas laika).

Šeit sniegtās norādes nav juridiska konsultācija. Ja dodat priekšroku juridiskai palīdzībai, jūs varat apmeklēt mūsu juridisko pārstāvju datubāzi.

Lapa pēdējoreiz atjaunināta 30-04-2021
Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit