Doties uz sākumlapu
EUIPO
Aizsargājiet savas preču zīmes un dizainparaugus Eiropas Savienībā

Aizsargājiet savu intelektuālo īpašumu Eiropas Savienībā!

Menu

peļu paliktņi
Pieteikumiem ar vairākiem terminiem pastāv augsts klasificēšanas nepilnību risks
Atvieglojiet dzīvi un padariet to drošāku — izveidojiet savu preču un pakalpojumu sarakstu pirms pieteikuma sagatavošanas, izmantojot mūsu iepriekš apstiprinātos terminus.

 

 

Iesniegt tagad

Eiropas Savienības preču zīme (ESPZ) piešķir Jums ekskluzīvas tiesības visās Eiropas Savienības pašreizējās un nākotnes dalībvalstīs, veicot vienreizēju reģistrāciju tiešsaistē. Tā ir derīga 10 gadus, un to var neierobežoti atjaunot katru reizi uz 10 gadiem. Pirms pieteikuma iesniegšanas, neaizmirstiet pārbaudīt kontrolsarakstu, lai pārliecinātos, ka Jūsu pieteikuma apstrāde norit bez sarežģījumiem.

Plašāka informācija par mūsu nodevām.

 

Iesniedziet Eiropas Savienības preču zīmi, izmantojot piecu soļu pieteikumu!

Mūsu piecu soļu Fast Track opcija, lai reģistrētu preču zīmi

<i>Fast Track</i> pieteikuma logotips
 
 
  • Izveidojiet un iesniedziet pieteikumu 10 minūtēs.
  • Mēs sniegsim norādes par katru pieteikuma iesniegšanas procedūras soli.
  • Šā procesa laikā Jūs jebkurā brīdī varat saglabāt savu pieteikumu.
  • Izmantojiet iespēju savu pieteikumu publicēt vismaz divreiz ātrāk salīdzinājumā ar parastajiem pieteikumiem. Uzziniet vairāk par Fast Track.

 

Paplašinātā veidlapa

Ja Jums jāiesniedz sarežģītāki pieteikumi, iesakām Jums izmantot šo veidlapu. Uzziniet vairāk par to, kā iesniegt Fast Track pieteikumu, izmantojot paplašināto veidlapu.

 
Jums būs jāizmanto šī veidlapa, ja vēlaties iesniegt paši savu preču un pakalpojumu sarakstu vai ja vēlaties iesniegt kolektīvas preču zīmes pieteikumu, kā arī gadījumos, kad vēlaties pieprasīt starptautiskas preču zīmes pārvēršanu vai iesniegt attiecīgās preču zīmes daudzvalodu elementus pieteikuma abās valodās.

Atcerieties, ka Jūs varat pārbaudīt, vai Jūsu preces un pakalpojumi ir pieņemti apstrādei Fast Track režīmā, izmantojot mūsu preču un pakalpojumu izveidotāju.
Lapa pēdējoreiz atjaunināta 13-02-2019
Mūsu tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu tehniskos rīkus, kas uzlabo jūsu lietotāja pieredzi. Mēs izmantojam arī analītikas rīkus. Papildu informācijai klikšķiniet šeit