Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

.eu domeno vardai

Domenas .eu yra Europos Sąjungos (ES) valstybės kodo aukščiausio lygio domenas.

Bet kuri Europos Sąjungoje arba Islandijoje, Lichtenšteine arba Norvegijoje įsikūrusi įmonė, asmuo ar organizacija gali įregistruoti .eu arba .ею domeno vardą.


Užregistravę .eu domeno vardą, kuris yra tapatus jūsų prekių ženklo pavadinimui, sustiprinsite su ženklu susijusias intelektinės nuosavybės teises ir užkirsite kelią kitiems užregistruoti jūsų prekių ženklo pavadinimui tapatų .eu domeno vardą.EUIPO naudoja WHOIS duomenų bazę, kad po e. registracijos galėtų informuoti naudotojus apie tai, ar jų prekių ženklo pavadinimui tapatūs domeno vardai yra laisvi. Naudotojai taip pat gali sukurti įspėjimus „User Area“ ir „eSearch“, kad gautų pranešimus, kai užregistruojami jų prekių ženklo pavadinimui tapatūs .eu domeno vardai.

Atminkite, kad .eu domeno vardą turite užregistruoti per akredituotą registruotoją (jų sąrašą galima rasti Registro tinklavietėje).EUIPO bendradarbiauja su EURid, kad galėtų teikti informaciją apie .eu domeno vardus ir jų prieinamumą. Šio bendradarbiavimo tikslas – didinti informuotumą siekiant apsaugoti ESPŽ savininkų IN teises.

Informacija imama iš WHOIS duomenų bazės. Tačiau EUIPO neatsako už jos turinį, tikslumą ar kitus su ja susijusius duomenis.EURid – tai Europos Komisijos paskirtas .eu ir .ею valstybės kodo aukščiausio lygio domenų registro tvarkytojas. Daugiau informacijos.Savo .eu domeno vardą galite užregistruoti per bet kurį .eu akredituotą registruotoją.Sukūrę tokį įspėjimą, gausite pranešimą, kai bus užregistruotas .eu domeno vardas, tapatus jūsų užregistruoto (užregistruotų) ESPŽ pavadinimui.EUIPO svetainėje eikite į savo „User Area“ ir spauskite „Įspėjimų“ kortelę.

įspėjimas

Įspėjimų apie .eu domeno vardus kūrimo funkciją galima rasti „Konfigūracijos“ kortelėje.

Vienam ESPŽ galima sukurti tik vieną įspėjimą apie .eu domeno vardą.

Daugiau informacijos apie tai, kaip sukurti įspėjimą pateikiama čia.Norėdami pašalinti įspėjimą, spauskite kryžiuką „Veiksmų“ stulpelyje.

pašalinti_įspėjimąThis site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.