Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Užpildyti dizaino paraišką

Naudodami tempimo funkciją, į dizaino paraiškos formą galite įkelti statinius ir 3D atvaizdus. Galite naudoti dviejų rūšių elektroninės paraiškos formas: keturių etapų formą, kurioje pateikiamos „Fast Track" registracijos gairės, arba išplėstinę paraiškos formą, kuri skirta sudėtingesnėms paraiškoms.

Prieš pateikdami paraišką ir kad išvengtumėte klaidų paraiškoje, taip pat galite susipažinti su mūsų dizaino paraiškos pildymo patarimais ir geriausia praktika.


Temos

 

Mūsų naudojamų formų paaiškinimas

Norėdami padėti jums išsiaiškinti, kuri paraiškos forma geriausiai atitinka jūsų poreikius, toliau pateikiame pagrindinius kiekvieno proceso aspektus:

 
Keturių etapų forma Išplėstinė forma
„Fast Track" procedūra – savo dizainą galite įregistruoti per dvi dienas ar greičiau x
„DesignView" priemonėje galite ieškoti panašių dizainų x
Produkto pavadinimas iš mūsų Lokarno duomenų bazės Produkto pavadinimas iš mūsų Lokarno duomenų bazės arba galite pateikti savo pavadinimą
Sumokėti kredito kortele arba iš einamosios sąskaitos Sumokėti kredito kortele, iš einamosios sąskaitos arba banko pavedimu
x Galite naudoti kitus dizainus kaip šabloną
x Galite nurodyti konkrečią informaciją apie parodos prioritetą
x Galite pažymėti prioritetą, kurį prašysite suteikti vėlesniame etape (funkcija „Prašyti suteikti prioritetą vėliau")
Jeigu prašoma suteikti prioritetą, prie prašymo reikia pridėti pagrindžiančius dokumentus Prioritetą galite prašyti suteikti ir nepridėdami jokių dokumentų (funkcija „Siųsti dokumentus vėliau")
x Įkelti ir (arba) sukurti atstovą prisijungus kaip pareiškėjui
Įkelti ir (arba) sukurti pareiškėjus ir įkelti papildomus atstovus prisijungus kaip atstovui Įkelti ir (arba) sukurti pareiškėjus ir taip pat sukurti papildomus atstovus prisijungus kaip atstovui
 

Daugiau informacijos apie dizaino paraiškų nagrinėjimo tvarką galite rasti mūsų parengtose gairėse

This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.