Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Menu

Vertė

Kurkite savo ženklo vertę

Registruotas prekių ženklas – tai būdas parodyti jūsų investicijas į įmonę. Prekių ženklo vertė gali didėti arba mažėti, atsižvelgiant į rinkos įtaką ir jūsų įmonės bei jos produktų sėkmę. Prekių ženklas gali būti audituojamas, nes jo vertė – tai jūsų įmonės kapitalo dalis. Prekių ženklai taip pat gali būti licencijuojami, parduodami arba įkeičiami kaip turtas.

Šiuo metu vienas vertingiausių prekių ženklų pasaulyje yra „Apple". Ši įmonė plėtėsi kurdama ir saugodama savo intelektinę nuosavybę: prekių ženklus, dizainą, autorių teises ir patentus.

Sėkmingai veikiančios įmonės intelektinę nuosavybę plėtoja nuo pat pirmos dienos. Naujovių išradimą lemia ne įmonės dydis, o noras sėkmingai plėtoti verslą.

 

Sėkmės ciklas

Sėkmė lemia sėkmę. Novatoriškos įmonės kuria intelektinės nuosavybės teisių paketus, kurie padeda apsaugoti jų konkurencinį pranašumą ir jį plėtoti. Sukurtos naujovės ir intelektinės nuosavybės teisės yra naudingos visai visuomenei.

 

Kūrybiškumo valdymas – tai pagrindinė priemonė, kuri naujovėms suteikiama piniginę vertę.

Daug žmonių išsigąsta vos tik susidūrę su sunkumais, tačiau būtent tada reikia veikti dar atkakliau. Aš tai prilyginu maratono bėgimui. Atrodo, jau nebegalite bėgti toliau, tačiau jei įveiksite skausmą, pasieksite finišą ir viskas bus gerai. Dažnai sėkmė slepiasi kažkur už kampo.

James Dyson, „Dyson Company" įkūrėjas

Puslapis paskutinį kartą atnaujintas 22-09-2017
Siekdami svetainės naudojimo patogumo techninės funkcijoms patobulinti naudojame slapukus. Taip pat naudojame analitiką. Čia rasite daugiau informacijos