Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

EUIPO įsipareigoja savo klientams teikti visapusiškai kokybiškas paslaugas. Įrankiai, produktai, procesai ir IT sprendimai – visa tai padeda tarnybai efektyviau vykdyti savo veiklą ir rasti klientų verslo reikmėms būtinus pažangiausius sprendimus. Šiame skyriuje pateikiami dokumentai apie tarnybos veiklos procesus, taip pat vykdomojo direktoriaus sprendimai ir svarbi valdančiosios tarybos posėdžių dokumentacija.

Sprendimas Nr. ADM-20-31

Sprendimas dėl tarnybos vidaus struktūros

Šiame vykdomojo direktoriaus sprendime nustatyta tarnybos struktūra, taip pat suskirstymas į departamentus ir skyrius. Jame nustatytos kiekvieno departamento pareigos ir funkcijos.


PDF

Darbo programa

 

Darbo programoje nurodoma visa planuojama tarnybos ateinančių metų veikla, atsižvelgiant į svarbiausias prognozes dėl (gautų prekių ženklų ir dizainų) apimties ir jų poveikį tarnybos veiklai.


PDF Išsamesnė informacija >>

EUIPO metinė ataskaita

 

Tarnyba kasmet išleidžia savo metinę ataskaitą, kurioje nurodo pagrindinę per praėjusius metus vykdytą veiklą ir pasiekimus, pateikia duomenis, statistiką ir kitą susijusią informaciją.


PDF Išsamesnė informacija >>

Klientų nuomonės apklausa

 

Klientų nuomonės apklausa siekiama nustatyti, ar klientai patenkinti tarnybos siūlomomis paslaugomis. EUIPO ją atlieka nuo 2005 m.


PDF Išsamesnė informacija >>

Dokumentas Data Atsisiųsti
Tarnybos valdančioji taryba   Išsamesnė informacija >>
EUIPO Service Charter   More Details >>
SP2020 Benefits report   PDF
SP2020 achievements assessment report    

 

Pavadinimas DIN Sukurta Pirmoji peržiūra
Can’t find what you are looking for? Request here
This site uses cookies to offer you a better browsing experience, including for anonymized analytics. Find out more on how we use Cookies.