Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Menu

News

Kovo 16, 2020 Apie EUIPO

Naujausia informacija dėl COVID-19: priemonės, taikomos Ispanijoje paskelbus nepaprastąją padėtį


 

Kovo 14 d. Ispanijos vyriausybė dėl COVID-19 plitimo visoje Ispanijoje paskelbė nepaprastąją padėtį. Be kitų Karališkajame dekrete 463/2020 paskelbtų priemonių, numatyta riboti judėjimą, o tai reiškia, kad Ispanijos piliečiai ir šalyje gyvenantys asmenys iš namų turėtų išeiti tik labai ypatingomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, nusipirkti maisto ir vaistų.

Taigi, savaitgalį Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos (EUIPO) vykdomasis direktorius leido pradėti įgyvendinti Tarnybos veiklos tęstinumo valdymo protokolą, pagal kurį nuo kovo 16 d., pirmadienio, visi EUIPO darbuotojai dirbs iš namų. Taip siekiama apsaugoti darbuotojų, suinteresuotųjų asmenų ir platesnės bendruomenės sveikatą ir užtikrinti jų saugą.

Įgyvendintos priemonės, kuriomis užtikrinamas nepertraukiamas paslaugų teikimas vartotojams; kiek įmanoma pagal aplinkybes, EUIPO veikla toliau bus vykdoma kaip įprasta. Toliau bus priimamos, nagrinėjamos ir skelbiamos prekių ženklų ir dizainų paraiškos, o Tarnyba toliau siųs pranešimus ir nustatys galutinius terminus. EUIPO biuleteniai ir toliau bus skelbiami kaip įprasta.

Paskelbtas vykdomojo direktoriaus sprendimas, kuriuo visi atlikimo terminai pratęsiami iki 2020 m. gegužės 1 d. Praktiškai tai reiškia, kad atlikimo terminai pratęsiami iki gegužės 4 d. (pirmadienio), nes gegužės 1 d. (penktadienis) yra švenčių diena.

Mūsų Informacijos centras ir Antroji linija dirbs įprastai – bus priimamos užklausos telefonu ar e. paštu.

Įsipareigojame šiuo laikotarpiu teikti vartotojams geriausias įmanomas paslaugas ir savo svetainėje bei savo socialinių tinklų kanalais nuolat skelbsime naujausią informaciją.

Taip pat informuojame vartotojus, kad Tarnybos būstinė bus uždaryta iki bus paskelbtas naujas pranešimas; lankytojai nebus įleidžiami, o visi šiuo laikotarpiu Tarnyboje suplanuoti renginiai atidedami.


 
Siekdami svetainės naudojimo patogumo techninės funkcijoms patobulinti naudojame slapukus. Taip pat naudojame analitiką. Čia rasite daugiau informacijos