Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Menu

Kaip pritaikyti „eSearch plus" rodinį savo reikmėms ir jį atspausdinti?

eSearch plus – tai prieiga prie EUIPO prekių ženklų, dizainų, informacijos apie savininkus, atstovus ir biuletenius duomenų bazės. Neskaitant pagrindinės informacijos, pavyzdžiui, apie prekių ženklų rūšį ar paskelbimo datą, prisijungę prie paieškos sistemos galėsite naudotis išplėstinėmis funkcijomis – gauti priminimus ar susirašinėjimo dėl konkrečios bylos duomenis.

Paieškos priemonėje „eSearch plus" taip pat galima ieškoti vaizdinių prekių ženklų, kaip paieškos parametrą naudojant atvaizdus. Norėdami pamatyti panašius prekių ženklus, nutempkite prekių ženklo atvaizdą į paieškos laukelį.

Paieškos rezultatus taip pat galima pertvarkyti ir atsispausdinti pagal savo poreikius.

Nuorodą į „eSearch plus" puslapį rasite EUIPO svetainės pagrindinio puslapio viršuje, dešiniajame kampe arba per paieškos laukelį:

Prekių ženklų ir dizainų paieškos ekrano kopija

Paieškos rezultatų puslapyje spustelėkite rinkmenos pavadinimą arba nuorodą „+info".

Išsami bylos peržiūra

Pagal numatytąją parinktį „eSearch plus" pateikiama visa įvairių skilčių informacija apie rinkmeną. Informacijos išdėstymo tvarką galima keisti dešiniuoju pelės klavišu spustelėjus pilka spalva pažymėtą skilties antraštinę dalį. Atsiradus keturių rodyklių piktogramai Piktograma 'Perkelti' skiltį galėsite nutempti į norimą vietą. Tokia tvarka bus išdėstyta ir atspausdinta informacija apie įrašą.

Skiltį galima nutempti į norimą vietą

Paieškos priemonėje „eSearch plus" taip pat galima išskleisti arba paslėpti skilties turinį – spustelėkite mėlynas rodykles skilties antraščių dešinėje pusėje Rodyklės piktograma skiltims rodyti arba slėpti.
Spustelėję dvigubas rodykles virš įrašo, išskleisite arba paslėpsite visą informaciją Dvigubų rodyklių piktograma visai informacijai rodyti arba slėpti

Bus spausdinama tik matoma informacija.

Vaizdas paslėpus informaciją

*Vaizdas paslėpus informaciją

Vaizdas išskleidus informaciją

*Vaizdas išskleidus informacijąPasirinkus ir pertvarkius reikiamą informaciją, viršutiniame dešiniajame ekrano kampe tereikia spustelėti klavišą „Spausdinti".

Klavišas 'Spausdinti'

Daugiau dažnai užduodamų klausimų apie kitus žiniatinklio aspektus rasite Pagalbos centro skiltyje.

Puslapis paskutinį kartą atnaujintas 24-02-2018
Siekdami svetainės naudojimo patogumo techninės funkcijoms patobulinti naudojame slapukus. Taip pat naudojame analitiką. Čia rasite daugiau informacijos