Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Menu

Kaip susikurti naują „User Area" paskyrą?

Užsiregistravę „User Area", galite naudotis išplėstiniu reikmenų skydeliu. Čia galėsite prižiūrėti savo prekių ženklus ir dizainus, prenumeruoti mūsų sklaidos kanalais platinamas naujienas, nustatyti įspėjimus arba sukurti papildomus profilius.

Naujai naudotojo paskyrai susikurti tereikia spragtelėti ekrano viršuje, dešinėje pusėje esančią parinktį „Užsiregistruoti".

Antraštės, kurioje nurodoma užsiregistravimo galimybė, ekrano vaizdo kopija

Prieš kurdami naudotojo paskyrą turite pagalvoti, ar anksčiau buvote pateikę paraišką Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybai (EUIPO) (prekių ženklo, dizaino paraišką ar protestą). Jei anksčiau jau kreipėtės dėl mūsų paslaugų, jūsų naudotojo profilis yra įtrauktas į mūsų naudotojų duomenų bazę ir jam jau priskirtas naudotojo identifikacinis numeris. Pirmojo klausimo, į kurį turite atsakyti kurdami naudotojo paskyrą, ekrano kopija
 

Jei jau turite Tarnybos priskirtą naudotojo identifikacinį numerį (atsakykite į pirmą klausimą „TAIP"), įrašykite savo vardą, pavardę ir identifikacinį numerį, kad rastume jus savo duomenų bazėje. Radę savo duomenis, galite tęsti. Jūsų bus paprašyta nurodyti internetinės paskyros naudotojo vardą. Slaptažodis bus išsiųstas jums e. paštu arba faksu (paštu), atsižvelgiant į pažymėtą parinktį. Paskyra bus aktyvinta tik nurodžius slaptažodį.

Ekrano vaizdo, kuriame į pirmą klausimą atsakoma 'Taip', kopija

Jei esate naujas naudotojas (atsakykite į pirmą klausimą „NE"), turėsite nurodyti naudotojo vardą ir e. pašto adresą (kuriuo bus išsiųsta nuoroda paskyrai aktyvinti), taip pat kai kuriuos asmens duomenis. Paskyra bus aktyvinta tik tuomet, kai nurodysite slaptažodį spustelėdami proceso pabaigoje e. paštu atsiųstą nuorodą paskyrai aktyvinti.

Ekrano vaizdo, kuriame į pirmą klausimą atsakoma 'Ne', kopija

Daugiau informacijos apie tai, kaip užsiregistruoti, rasite Pagalbos centro skiltyje.

Puslapis paskutinį kartą atnaujintas 24-02-2018
Siekdami svetainės naudojimo patogumo techninės funkcijoms patobulinti naudojame slapukus. Taip pat naudojame analitiką. Čia rasite daugiau informacijos