Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Menu

Kaip prie paraiškos pridėti daugiau nei 10 dizainų?

Primename, kad teikdami paraišką dėl registruotojo Bendrijos dizaino galite pridėti daugiau kaip 10 dizainų nurodydami tuos pačius pagrindinius duomenis vienoje paraiškoje.

Dizainai su tais pačiais pagrindiniais duomenimis – tai dizainai, susiję su to paties tipo produktais ir išvardinti toje pačioje Lokarno klasifikacijos, kuri yra tarptautinės pramoninių dizainų klasifikacijos informacijos šaltinis, klasėje.

Sudėtinių dizainų paraiškų galite ieškoti spustelėdami jūsų paraiškos formos informacijos apie dizainą (-us) skiltyje esantį mygtuką „Naujas".

Dizaino (-ų) informacijos skiltis

Išskleidžiamajame turinio langelio meniu galite pasirinkti sukurti daugiau nei vieną dizainą. Spustelėkite „Taip" ir nurodykite dizainų skaičių nuo 1 iki 10. Saugumo ir efektyvumo sumetimais sistema neleidžia vienu metu nurodyti daugiau kaip 10 dizainų. Norėdami pridėti daugiau kaip 10 dizainų, tiesiog turėsite pakartoti visus anksčiau nurodytus etapus.

Tuomet turėsite nurodyti produktų, kuriems taikomi jūsų dizainai, tipą remdamiesi Lokarno klasifikacija. Primename, kad visi dizainai, kurių apsaugos prašote pateikdami vieną paraišką, turi priklausyti tai pačiai Lokarno klasifikacijos klasei.

Dabar galite įkelti dizainų vaizdus (ne daugiau kaip 7 kiekvienam dizainui) ir tris papildomus neapsaugotus vaizdus. Spustelėkite „Naršyti", pasirinkite rinkmeną ir spustelėkite „Įkelti". Be to, galite nutempti bet kurio iš toliau nurodytų trijų formatų 3D dinaminius vaizdus: OBJ, STL arba X3D. Informacijos apie priimtinus rinkmenų tipus ir galimą didžiausią apimtį ieškokite mūsų priedų puslapyje.

Dizaino rodinys

Įkėlę 10 dizainų, spustelėkite „Išsaugoti" ir dar kartą spustelėkite mygtuką „Naujas".

Paspaudus mygtuką „Išsaugoti", sistema rodo visų dizainų ir atitinkamų įkeltų jų vaizdų santrauką. Šioje lentelėje galite atverti atskirus įrašus su išsamesne informacija, redaguoti juos ar pašalinti.

Dizaino (-ų) informacijos skiltis

Daugiau klausimų ir atsakymų kitais svetainės klausimais rasite mūsų Pagalbos centro skiltyje.

Puslapis paskutinį kartą atnaujintas 24-02-2018
Siekdami svetainės naudojimo patogumo techninės funkcijoms patobulinti naudojame slapukus. Taip pat naudojame analitiką. Čia rasite daugiau informacijos