Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Menu

PRIEŠ teikdami prekių ženklo ar dizaino paraišką, kreipkitės į MVĮ fondą ir galėsite susigrąžinti 50 proc. bazinių paraiškos mokesčių.

Easy Filing

Prekių ženklo paraiškos padavimas nereiškia, kad jis bus užregistruotas. Jeigu jūsų paraiška atmetama, jokie mokesčiai negrąžinami.

Dauguma paraiškų atmetamos dėl to, kad kažkas kitas pirmiau pateikė tapataus ar panašaus ženklo paraišką, arba dėl to, kad ženklas neturi skiriamųjų požymių. Jei norite padidinti sklandaus jūsų paraiškos nagrinėjimo tikimybę, pažiūrėkite šį vaizdo įrašą:

Pildyti paraišką

Jei pažiūrėję šį vaizdo įrašą tebeturite abejonių, ar jūsų prekių ženklas gali būti užregistruotas, galite kreiptis nemokamos asmeninės pagalbos intelektinės nuosavybės klausimais arba pasikalbėti su EUIPO informacijos centru, dirbančiu pirmadieniais–penktadieniais (8.30–18.00 val. CET).

Čia pateikiamos rekomendacijos nelaikytinos teisine konsultacija. Jei norite gauti teisininko konsultaciją, eikite į mūsų teisinių atstovų duomenų bazę.

Puslapis paskutinį kartą atnaujintas 30-04-2021
Siekdami svetainės naudojimo patogumo techninės funkcijoms patobulinti naudojame slapukus. Taip pat naudojame analitiką. Čia rasite daugiau informacijos