Eiti į pradžios puslapį
EUIPO
Apsaugokite savo prekių ženklus ir dizainą Europos Sąjungoje

Apsaugokite savo intelektinę nuosavybę Europos Sąjungoje

Menu

pelės padėkliukai
Paraiškoms, kuriose nurodyti keli terminai, iškyla didelė klasifikavimo trūkumų rizika
Palengvinkite sau gyvenimą ir apsidrauskite iš anksto: prieš pradėdami pildyti paraišką susikurkite savo prekių ir paslaugų sąrašą iš mūsų iš anksto patvirtintų terminų.

 

 

Užpildykite paraišką dabar

Per bendrą registracijos sistemą internetu užregistruotas Europos Sąjungos prekių ženklas (ESPŽ) suteikia jums išimtines teises visose esamose ir būsimose Europos Sąjungos valstybėse narėse. Ženklas galioja 10 metų ir jo galiojimą galima neribotai pratęsti 10 metų laikotarpiams. Kad paraišką pavyktų sėkmingai paduoti, prieš pateikdami patikrinkite ją pagal mūsų kontrolinio sąrašo klausimus.

Daugiau informacijos apie mūsų taikomus mokesčius.

 

Užpildykite Europos Sąjungos prekių ženklo paraišką naudodamiesi penkių etapų procedūra

Jūsų prekių ženklo „Fast Track“ registracija

Logotipas „Fast Track“ paraiška
 
 
  • Paraiškai sukurti ir pateikti užteks 10 minučių.
  • Mes jums padėsime kiekviename paraiškos pildymo etape.
  • Teikdami paraišką ją galite išsaugoti bet kuriuo metu.
  • Jūsų paraiška bus paskelbta dvigubai ar net dar greičiau nei įprasta paraiška. Sužinokite daugiau apie „Fast Track“ procedūrą.

 

Išplėstinė forma

Jeigu turite pildyti sudėtingesnes paraiškas, rekomenduojame naudoti šią formą. Sužinokite, kaip pateikti „Fast Track“ paraišką naudojant mūsų pateiktą išplėstinę formą.

 
Šią formą reikės naudoti tuo atveju, kai norite pateikti: savo prekių ir paslaugų sąrašą, paraišką dėl kolektyvinio prekių ženklo, prašymą dėl tarptautinio prekių ženklo pavertimo arba daugiakalbius prekių ženklo elementus dviem paraiškos kalbomis.

Atminkite, kad patikrinti, ar jūsų prekių ir paslaugų sąrašas atitinka nagrinėjimo „Fast Track“ tvarka sąlygas, galite naudodamiesi mūsų prekių ir paslaugų sąrašo sudarymo priemone.
Puslapis paskutinį kartą atnaujintas 13-02-2019
Siekdami svetainės naudojimo patogumo techninės funkcijoms patobulinti naudojame slapukus. Taip pat naudojame analitiką. Čia rasite daugiau informacijos