Avalehele
EUIPO
Kaitske oma kaubamärke ja disainilahendusi Euroopa Liidus

Kaitske oma intellektuaalomandit Euroopa Liidus

Menu

Väärtus

Suurendage oma tootemargi väärtust

Registreeritud kaubamärk näitab tootemarki tehtavaid investeeringuid. Sõltuvalt turujõududest ning teie ettevõtte ja selle toodete edukusest võib kaubamärgi väärtus tõusta või langeda. Teie kaubamärki saab hinnata ja selle väärtus kuulub teie ettevõtte varade hulka. Kaubamärke saab litsentsida, müüa või kasutada nõuete katmiseks.

Üks maailma kõige väärtuslikumaid tootemarke on praegu Apple. Apple kasvas tänu sellele, et kaitses ja arendas enda intellektuaalomandit: kaubamärke, disainilahendusi, autoriõigusi ja patente.

Edukad ettevõtted arendavad enda intellektuaalomandit algusest peale. Edukate uuenduste loomiseks ei pea olema suurettevõte, tuleb vaid teada, kuidas ettevõte saab areneda.

 

Edu valem

Edu tekitab uut edu. Innovaatilised ettevõtted koostavad intellektuaalomandiõiguste portfelle ning kaitsevad ja suurendavad sellega enda konkurentsieelist. Nende saavutused ja intellektuaalomandiõigused on kasuks ka ühiskonnale üldiselt.

 

Loovuse juhtimine on innovatsioonilt kasumi teenimise võti.

Paljud annavad alla, kui kogu maailm näib nende vastu olevat, ent just siis tuleks natukene rohkem pingutada. Toon võrdluseks võidujooksu. Võib tunduda, nagu ei suudaks te enam jätkata, kuid kui valust võitu saada, paistab peagi ka finiš ja kõik saab jälle korda. Sageli on lahendus kohe nurga taga.

James Dyson, ettevõtte Dyson asutaja

Uuendamiskuupäev 22-09-2017
Kasutame veebilehel küpsiseid, et toetada tehnilisi omadusi, mis tõhustavad teie kasutajakogemust. Kasutame ka analüüsimeetodeid. Lisateave