Avalehele
EUIPO
Kaitske oma kaubamärke ja disainilahendusi Euroopa Liidus

Kaitske oma intellektuaalomandit Euroopa Liidus

Menu

Suvandid

User Area suvandite jaotises saab vaadata ja muuta isikuandmeid ja sisselogimise teavet, muuta seadeid ja hallata alamprofiile.

User Area suvandite jaotis

Suvandite jaotise avamiseks klõpsake User Area vasakus menüüs suvandite kaarti.

Suvandite jaotist tähistab ikoon Suvandite ikoon

User Area suvandite jaotises on neli vahekaarti.

 • Sisselogimise andmed

  Saate muuta oma ametlikku e-postiaadressi ja salasõna.

  Ametlikule e-postiaadressile saadetakse uued ameti teated ja automaatteated. Ametlikku e-postiaadressi on vaja ka unustatud salasõna taaslähtestamisel.

  Lehe allosas kuvatakse 3 viimast edukat sisselogimist ja 3 viimast ebaõnnestunud sisselogimiskatset teie kontole.

  Teatage kahtlasest tegevusest
  Mis tahes kahtlasest tegevusest, näiteks tundmatut päritolu sisselogimiskatsetest, saab teatada lingi kaudu lehe allosas.

 • Isikuandmed

  Saate muuta nime ja aadressi, postiaadressi ja kontaktandmeid.

  Mis tahes muudatused kajastatakse kõikides ELi kaubamärgi ja ühenduse registreeritud disainilahendustega seotud menetlustes, mille EUIPO tunnusnumber on sama.

  Nime ja/või aadressi muutmine tekitab registrikande, mida hakkab menetlema EUIPO. Kui soovite registreerida konkreetse kaubamärgi või disainilahenduse omandiõiguste muudatust, tuleb esitada üleandmise registreerimise taotlus.

 • Seaded

  Seadete vahekaardil saate valida, kuidas amet teiega suhtleb. Võite valida, et ametlikud teated saabuvad teie kasutajapiirkonda (User Area) või faksiga/postiga.

  Kui valite suvandi „Minu EUIPO User Area kaudu”, saate tellida oma e-postile teate, et on saabunud teade.

  Kui valite suvandi „Faksiga või postiga”, saadetakse teile teated vaikimisi faksiga. Kui te ei esitanud konto registreerimisel faksinumbrit, saadetakse teated postiga.

  Teadete saamise vaikekeelt saab muuta rippmenüü kaudu. Valige keel Euroopa Liidu 23 ametliku keele seast. Konkreetse toimikuga seotud ametlikud teated saadetakse toimiku menetlemise keeles.

 • Alamprofiilid

  Teie EUIPO User Area annab juurdepääsu mitmesugustele intellektuaalomandi teenustele, mida registreerimata kasutajad kasutada ei saa. Eeliste seas on muu hulgas võimalus luua alamprofiile ettevõtte töötajatele või ühingu liikmetele. Teie loodud alamprofiilide kasutajatel on teatud juurdepääsuõigus teie kasutajapiirkonnas (User Area) olevale teabele.

  Alamprofiili lisamiseks klõpsake alamprofiili lisamise nuppu alamprofiilide vahekaardi paremas nurgas. Uues aknas avaneb vorm, mille väljad on vaikimisi tühjad.

  Vormil on iga alamprofiili kasutaja juurdepääsusuvandid. Juurdepääsusuvandite vaikeväärtus on „lubatud”. Alamprofiilide muutmiseks klõpsake muutmise veerus olevat pliiatsiikooni Pliiatsiikoon.

Uuendamiskuupäev 24-02-2018
Kasutame veebilehel küpsiseid, et toetada tehnilisi omadusi, mis tõhustavad teie kasutajakogemust. Kasutame ka analüüsimeetodeid. Lisateave