Avalehele
EUIPO
Kaitske oma kaubamärke ja disainilahendusi Euroopa Liidus

Kaitske oma intellektuaalomandit Euroopa Liidus

Menu

Uudised

märts 16, 2020 EUIPO tutvustus

COVID-19 uuendus: Hispaanias pärast eriolukorra kehtestamist võetud meetmed


 

14. märtsil kehtestas Hispaania valitsus riigis leviva COVID-19 haiguse pärast eriolukorra. Kuningliku dekreediga 463/2020 välja kuulutatud meetmete hulgas on ka liikumispiirang, mis tähendab, et Hispaania kodanikud ja elanikud tohivad kodust lahkuda ainult väga erilistel põhjustel, näiteks toidu ja ravimite ostmiseks.

Sel põhjusel andis Euroopa Liidu Intellektuaalomandi Ameti (EUIPO) tegevdirektor nädalavahetusel loa ameti talitluspidevuse protokolli käivitamiseks, mille tulemusena töötavad alates esmaspäevast, 16. märtsist kõik EUIPO töötajad kodust. Seda tehakse selleks, et kaitsta töötajate, sidusrühmade ja ühiskonna tervist ja ohutust.

On võetud meetmeid, et tagada kasutajate jaoks katkematu teenuse pakkumine. EUIPO tegevus jätkub praeguses olukorras võimalikult palju nii, nagu tavaliselt. Kaubamärkide ja disainilahenduste taotlusi võetakse endiselt vastu, kontrollitakse ja avaldatakse ning amet saadab endiselt teateid ja määrab tähtaegu. Bülletääne avaldatakse nagu tavaliselt.

Tegevdirektori avaldatud otsuse kohaselt pikendatakse kõiki tähtaegu 1. maini 2020. See tähendab, et tähtaegu pikendatakse esmaspäeva, 4. maini, sest reede, 1. mai on riigipüha.

Meie teabekeskus ja abiliin jätkavad tavapärast tegevust, et võtta e-posti või telefoniga vastu teabepäringuid.

Kohustume pakkuma kasutajatele sel perioodil võimaluste piires parimat teenust ning avaldame veebilehel ja suhtlusmeedias regulaarseid uuendusi.

NB! Ameti peakorter on kuni edasise teateni suletud: ühtki külastajat ei võeta vastu ja kõik selleks perioodiks ametis kavandatud üritused lükatakse edasi.


 
Kasutame veebilehel küpsiseid, et toetada tehnilisi omadusi, mis tõhustavad teie kasutajakogemust. Kasutame ka analüüsimeetodeid. Lisateave