Avalehele
EUIPO
Kaitske oma kaubamärke ja disainilahendusi Euroopa Liidus

Kaitske oma intellektuaalomandit Euroopa Liidus

Menu

Kuidas saan luua uue kasutajakonto?

User Area kasutajakontoga saate kasutada täppisvaatega ülevaatelehte, mille kaudu saate jälgida oma kaubamärke ja disainilahendusi, tellida meie uudisvooge ja kiirteateid ning luua alamprofiile.

Uue kasutajakonto loomiseks klõpsake registreerimisnuppu ekraani paremas ülanurgas.

Kuvahõive: registreerimisnupu asukoht päises

Kasutajakonto loomisel tuleb kõigepealt mõelda, kas olete varem esitanud Euroopa Liidu Intellektuaalomandi Ametile (EUIPO) taotlusi (kaubamärgi või disainilahenduse taotlusi või vastulauseid) – kui olete, olete meie kasutajate andmebaasis ja teile on antud kasutaja tunnusnumber. Kuvahõive: esimene küsimus kasutajakonto loomisel
 

Kui amet on teile juba andnud kasutaja tunnusnumbri (klõpsake esimese küsimuse vastuseks JAH), sisestage nimi ja tunnusnumber, mille järgi leiab süsteem teid andmebaasist üles. Valige see ja sisestage järgmiseks kasutajakonto jaoks kasutajanimi. Saate valida, kas saate salasõna e-posti või faksi/tavapostiga. Kasutajakonto aktiveerimiseks tuleb sisestada salasõna.

Kuvahõive: kui esimesele küsimusele on vastatud JAH

Kui olete uus kasutaja (klõpsake esimese küsimuse vastuseks EI), küsitakse kasutajanime ja e-postiaadressi (kuhu saadetakse konto aktiveerimise link) ning teatud isikuandmeid. Konto aktiveeritakse alles siis, kui olete sisestanud salasõna aktiveerimislingi kaudu, mis saadetakse e-postiga konto loomise lõpus.

Kuvahõive: kui esimesele küsimusele on vastatud EI

Kasutajakonto loomise lisateave on kasutajatoe eripunktis.

Uuendamiskuupäev 24-02-2018
Kasutame veebilehel küpsiseid, et toetada tehnilisi omadusi, mis tõhustavad teie kasutajakogemust. Kasutame ka analüüsimeetodeid. Lisateave