Avalehele
EUIPO
Kaitske oma kaubamärke ja disainilahendusi Euroopa Liidus

Kaitske oma intellektuaalomandit Euroopa Liidus

Menu

hiirepadjad
Mitme nimetusega taotluste puhul on suur oht teha klassifitseerimisvigu
Tehke oma elu kergemaks ja turvalisemaks ning koostage kaupade ja teenuste loetelu enne taotlemise alustamist, kasutades meie eelnevalt heaks kiidetud nimetusi.

 

 

Taotluse esitamine

Euroopa Liidu kaubamärk annab veebi kaudu esitatud üheainsa registreeringu abil ainuõigused kõikides praegustes ja tulevastes Euroopa Liidu liikmesriikides. See kehtib 10 aastat ja seda saab pikendada määramata ajaks, 10 aasta kaupa. Enne taotlemist tutvuge kontrollküsimustikuga, et tagada taotluse tõrgeteta menetlemine.

Lõivude lisateave.

 

Euroopa Liidu kaubamärgi taotlemise viis etappi

Kaubamärgi registreerimine kiirmenetluse Fast Track abil

Fast Track taotluse logo
 
 
  • Taotluse koostamine ja esitamine kestab 10 minutit.
  • Juhendame teid igal etapil üksikasjalikult.
  • Protsessi käigus võite oma taotluse igal ajal salvestada.
  • Võrreldes tavamenetlusega avaldatakse taotlus vähemalt poole kiiremini. Lisateave kiirmenetluse Fast Track kohta

 

Üksikasjalik vorm

Kui soovite esitada keerukamaid taotlusi, soovitame kasutada seda vormi. Teave: Fast Track taotluse esitamine üksikasjaliku vormi abil.

 
Kasutage seda vormi, kui soovite esitada enda koostatud kaupade ja teenuste loetelu, kollektiivkaubamärgi taotluse, taotleda rahvusvahelise kaubamärgi muutmist või esitada kaubamärgi mitmekeelseid elemente kahes taotluse keeles.

Saate kontrollida, kas teie kaupade ja teenuste loetelu terminid sobivad Fast Track kiirmenetluseks, kasutades kaupade ja teenuste kirjelduse koostamisvahendit.
Uuendamiskuupäev 13-02-2019
Kasutame veebilehel küpsiseid, et toetada tehnilisi omadusi, mis tõhustavad teie kasutajakogemust. Kasutame ka analüüsimeetodeid. Lisateave