Přejít na domovskou stránku
EUIPO
Chraňte své ochranné známky a (průmyslové) vzory v Evropské unii.

Chraňte své duševní vlastnictví v Evropské unii

Menu

Novinky

červen 10, 2020 Duševní vlastnictví pro podniky

Hledáme poskytovatele bezplatných služeb v oblasti duševního vlastnictví


poskytovatelé bezplatných služeb novinky obrázek stránka

 

Krize COVID-19 má závažný dopad na malé a střední podniky (MSP) v Evropské unii, neboť hrozí rozsáhlá ztráta pracovních míst a zavírání podniků.

Úřad EUIPO by MSP rád pomohl a vy jim můžete pomoci také.

Platforma pro poskytování bezplatných služeb úřadu EUIPO vytvořená v souvislosti s onemocněním COVID-19 nabízí v tomto bezprecedentním období speciálně koncipovanou službu, aby spárovala malé a střední podniky s poskytovateli bezplatného právního zastupování a poradenství v oblasti duševního vlastnictví v celé EU.

Tato služba se zaměřuje na potřeby malých podniků a zajišťuje, aby jim bylo poskytnuto právní poradenství v oblasti duševního vlastnictví, které potřebují k ochraně a maximalizaci svých práv, ale i náležité profesionální zastupování při obraně těchto práv, pokud jsou napadána. Podniky budou moci získat praktické pokyny k tomu, jak řešit právní záležitosti v oblasti duševního vlastnictví, což jim pomůže opětovně se soustředit na překonávání konkurenčních a hospodářských výzev způsobených pandemií.

Chcete se připojit k této nové iniciativě? Podívejte se na výzvu k vyjádření zájmu a formulář přihlášky


 
Pro snazší používání našich internetových stránek využíváme k podpoře technických funkcí soubory cookies. Používáme také webovou analytiku. Více informací