Přejít na domovskou stránku
EUIPO
Chraňte své ochranné známky a (průmyslové) vzory v Evropské unii.

Chraňte své duševní vlastnictví v Evropské unii

Menu

Jak mohu do své User Area přidat záložky?

V User Area si můžete do svého přehledu přidat odkazy na své oblíbené stránky v rámci stránek úřadu. Odkaz na kteroukoli stránku v rámci stránek úřadu si můžete přidat prostřednictvím ovládacího prvku „Rychlé odkazy".

Ovládací prvek Rychlé odkazy

Ovládací prvek „Rychlé odkazy" musíte nejprve do svého přehledu doplnit. Ovládací prvky mají podobu malých oken, která si můžete přidat do přehledu a získat tak stálý přístup k určité webové stránce. V přehledu se přesuňte do dolní části stránky, kde naleznete rozbalovací nabídku „Přidat ovládací prvky".

Klikněte na možnost „Rychlé odkazy".

Přidejte si ovládací prvek Rychlé odkazy.

Nyní si již budete moci při prohlížení stránek do ovládacího prvku přidávat odkazy. Stačí přejít na kteroukoli webovou stránku na našich stránkách a kliknout na ikonku „Přidat do sekce Rychlé odkazy"Ikonka Přidat do sekce Rychlé odkazy v pravé části obrazovky.

Možnost Přidat do sekce Rychlé odkazy na stránce Poplatky a platby

Objeví se vyskakovací okno. Poté stačí kliknout na možnost „Rychlé odkazy" a následně na tlačítko „Potvrdit".

Vyskakovací okno Rychlé odkazy

Ve vaší User Area se poté můžete přesvědčit, že odkaz byl do ovládacího prvku přidán.

Ovládací prvek Rychlé odkazy

K přidání ovládacího prvku „Rychlé odkazy" lze využít rovněž možnost „Přidat do sekce Rychlé odkazy", která se nachází v dolní části navigační nabídky v pravé části každé webové stránky v rámci stránek úřadu. Stačí kliknout na „Přidat nový modul rychlých odkazů".

Vyskakovací okno Rychlé odkazy

Jaké mám další možnosti?

Můžete si vytvořit libovolný počet ovládacích prvků „Rychlé odkazy". Pokud chcete ovládací prvek odstranit, stačí kliknout na tlačítko s křížkemOdstranit tlačítko ovládacího prvku. Pokud chcete změnit název ovládacího prvku, klikněte na ikonku umožňující editování Upravit tlačítko ovládacího prvku a obsah pole s názvem bude možné upravit.

Ovládací prvek Rychlé odkazy

K dispozici jsou rovněž tyto možnosti úprav

  • Chcete-li odstranit konkrétní odkaz, klikněte na ikonku „X" .
  • Chcete-li změnit uspořádání svých odkazů, klikněte na ikonku se čtyřmi šipkami a přemístěte odkazy jejich přetažením pomocí myši .
Možnosti úprav ovládacího prvku Rychlé odkazy

Další často kladené dotazy týkající se jiných aspektů těchto internetových stránek naleznete v našem centru nápovědy.

Poslední aktualizace stránky 24-02-2018
Pro snazší používání našich internetových stránek využíváme k podpoře technických funkcí soubory cookies. Používáme také webovou analytiku. Více informací